KHL - strana 4

Slovenský útočník Adam Liška
Hokej
Liškov gól nepomohol Čerepovcu k bodom, Hudáček nezabránil prehre Spartaka

MOSKVA – V utorkovom zápase hokejovej KHL nedala Ufa šancu Minsku a Dinamo rozstrieľala na domácom ľade 8:3. Lokomotiv Jaroslavľ si poradil s Čerepovcom...

Bránkar Henrik Karlsson
KHL
Jediný súboj KHL priniesol obrovskú drámu: Duel na ľade čínskeho tímu rozhodlo až predĺženie

PEKING - V jedinom sobotňajšom zápase hokejovej KHL podľahli hráči tímu Červená hviezda Kchun-lun doma Barysu Nursultan 1:2 po predĺžení.

Michal Čajkovský so spoluhráčmi
KHL
Týmto číslam z KHL sa až ťažko verí: Desiatky tisíc testov a viac ako 500 vyliečených

MOSKVA - Už viac ako 500 hráčov a členov tímov v Kontinentálnej hokejovej lige (KHL) sa vyliečilo z koronavírusu.

Martin Bakoš sa teší
KHL
Nižnekamsku nestačili ani dva góly Hudáčka, Bakoš asistoval pri výhre Spartaka

MOSKVA - Slovenský hokejista Libor Hudáček dvakrát skóroval v nedeľňajšom zápase KHL proti Dinamu Moskva, ani jeho góly však neodvrátili prehru Neftechimiku...

Gólové oslavy hokejistov Petrohradu
KHL
Ruskí giganti nezaváhali: Petrohrad aj CSKA Moskva v KHL s víťazstvami

MOSKVA - Hráči CSKA Moskva zvíťazili v sobotňajšom zápase Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) nad Lokomotivom Jaroslavľ 3:2. Dosiahli tretie víťazstvo...

Slovenský útočník Dávid Bondra
KHL
Bondra skončil v KHL: Verím, že mi to pomôže do ďalšej hokejovej výzvy v prebiehajúcej sezóne

MYTIŠČI - Slovenský hokejista Dávid Bondra nebude ďalej pokračovať v KHL. Dvadsaťosemročný útočník sa s vedením čínskeho klubu Červená hviezda Kchun-lun...

Radosť hráčov CSKA Moskva
Hokej
V šlágri úspešnejší hostia z Moskvy: Prvé CSKA si poradilo s Avangardom až veľmi jednoducho

MOSKVA - Hokejisti Amuru Chabarovsk zvíťazili vo štvrtkovom zápase KHL nad Viťazom Podoľsk 3:1. Dvoma gólmi sa blysol Alexander Polunin. V ďalšom zápase...

Martin Bakoš
KHL
Slováci v KHL opäť hviezdili: Bakoš zariadil triumf, Hudáček s gólom a asistenciou

MOSKVA - Slovenský hokejový útočník Martin Bakoš rozhodol o triumfe Spartaka Moskva v pondelňajšom zápase KHL nad Jokeritom Helsinki 3:2 po predĺžení....

Gólové oslavy hokejistov SKA
KHL
Hokejisti HK Soči po parádnom obrate uspeli na ľade Amuru, Petrohrad so suverénnym triumfom

MOSKVA - Hokejisti HK Soči vyhrali v sobotňajšom dueli KHL na ľade Amuru Chabarovsk 3:2, keď zmazali dvojgólové manko.

KHL
Čajkovský prispel k drvivej výhre moskovského Dinama, Libor Hudáček vysokej prehre nezabránil

MOSKVA - Spartak Moskva prehral vo štvrtkovom zápase Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) na ľade Amuru Chabarovsk 2:6. V druhej útočnej formácii hostí...

Slovenský brankár Július Hudáček
KHL
Bez gólov sa nedá vyhrať, Spartaku zvlhol pušný prach: Slováci museli skloniť hlavy

MOSKVA - Hokejisti Barysu Nur-Sultan zvíťazili v utorkovom zápase KHL nad HK Soči 2:0. Spartak Moskva zaznamenal druhú prehru po sebe, keď podľahol domácemu...

Hráči fínskeho tímu Jokerit
KHL
Petrohrad na domácom ľade padol s Jokeritom, Granlund rozhodol drámu v Jekaterinburgu

MOSKVA - Salavat Julajev Ufa vyhral v pondelňajšom zápase Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) na ľade Avtomobilistu Jekaterinburg 1:0 po predĺžení. O víťazstve...

Július Hudáček
KHL
Libor Hudáček sa blysol dvoma gólmi pri výhre nad Čeľabinskom, Július nezabránil prehre Spartaka

MOSKVA - Slovenský útočník Libor Hudáček strelil dva góly a výrazne pomohol k domácemu triumfu svojho Neftechimiku Nižnekamsk v nedeľnom zápase Kontinentálnej...

Libor Hudáček a Dávid
KHL
Hudáček s ôsmym gólom v sezóne: Jeho zásah však Nižnekamsku v Magnitogorsku nepomohol

MAGNITOGORSK - Slovenský hokejový útočník Libor Hudáček sa strelecky presadil v piatkovom zápase KHL, no jeho Neftechimik Nižnekamsk prehral na ľade Metallurgu...

Michal Čajkovský a Jegor
KHL
Slovenský obranca v KHL hrdinom: Čajkovský rozhodol o víťazstve Dinama Moskva

MOSKVA - Slovenský obranca Michal Čajkovský rozhodol vo štvrtok gólom v predĺžení o víťazstve Dinama Moskva nad Lokomotivom Jaroslavľ 4:3 pp. V zápase...

Libor Hudáček sa stal
KHL
Libor Hudáček nebodoval, jeho Nižnekamsk schytal na ľade súpera poltucet gólov

MOSKVA - Hokejisti HC Salavat Julajev Ufa vyhrali v stredajšom zápase KHL nad Neftechimikom Nižnekamsk 6:2. V drese hostí nebodoval slovenský útočník Libor...

Martin Bakoš oslavuje gól
KHL
Bakoš pri víťazstve Spartaka s gólom a asistenciou, Bondra s prvou asistenciou v sezóne

MOSKVA - Hokejisti Červenej hviezdy Kchun-lun s Dávidom Bondrom v zostave prehrali s Amurom Chabarovsk 2:4. Slovenský útočník si pripísal prvú asistenciu...

Amur Chabarovsk možno v
KHL
Obrovské problémy pre účastníka KHL: Na súde po ňom žiadajú ťažké milióny!

CHABAROVSK - Ruský hokejový klub Amur Chabarovsk čelí dvom žalobám cestovných kancelárií. Tie sa na arbitrážnom súde v Moskve domáhajú dovedna 83,5 milióna...

Brankár Danny Taylor z
KHL
Novosibirsk zaskočil CSKA Moskva vysokým víťazstvom, Kazaň prehrala na ľade Avangardu

MOSKVA - Hokejisti CSKA Moskva v pondelkovom stretnutí KHL nestačili doma na Sibir Novosibirsk, ktorému podľahli hladko 1:5. Najlepší tím súťaže inkasoval...

KHL
Čajkovský hrdinom moskovského Dinama, Libor Hudáček asistoval, Július vystriedal kolegu

MOSKVA - Slovenský hokejista Michal Čajkovský strelil víťazný gól Dinama Moskva, ktoré v nedeľňajšom zápase KHL triumfovalo na ľade Traktoru Čeľjabinsk...