KHL - strana 4

Gólová radosť hráčov Magnitogorsku
Hokej
Magnitogorsk zdolal doma Ufu, Podoľsk rozhodol o víťazstve nad Soči v predĺžení

MAGNITOGORSK - Hokejisti Magnitogorska zvíťazili v sobotnom domácom stretnutí KHL nad Ufou 3:2. Hostia utrpeli prvú prehru po troch zápasoch a nebodovali...

Gólová radosť Michala Čajkovského
Hokej
Hudáček v bráne nepomohol Spartaku, Čajkovský gólom doviedol Dinamo k víťazstvu

MOSKVA - Slovenský hokejový obranca Michal Čajkovský prispel v piatkovom zápase KHL gólom k víťazstvu Dinama Moskva nad Nižným Novogorodom 5:3. V 34. minúte...

Radosť hráčov CSKA Moskva
KHL
Hra mačky s myšou: Domáci schytali krutý debakel, valec menom CSKA nemal zľutovanie

MOSKVA - Hráči Amuru Chabarovsk zvíťazili v úvodnom utorňajšom zápase Kontinentálnej hokejovej ligy na domácom ľade nad Červenou hviezdou Kchun-lun 3:1....

Video Hráči Avangard Omsk skrelili
Video KHL
VIDEO Parádna súhra celého tímu: Puk lietal zo strany na stranu, až skončil v bráne

OMSK - Súboj dvoch prvotriednych klubov KHL priniesol krásny hokej. Predovšetkým jedna útočná akcia domáceho Omsku ulahodí každému hokejovému fanúšikovi....

Martin Bakoš sa raduje
Hokej
Bakoš v Helsinkách na roztrhanie! Ukázal čo v ňom je, Spartaku pomohol k ďalšej výhre

MOSKVA - Slovenský útočník Martin Bakoš výraznou mierou prispel k triumfu hokejistov Spartaka Moskva 4:1 na ľade Jokeritu Helsinki v piatkovom zápase KHL....

Radosť Lokomotivu po presnom
KHL
Hokejisti Lokomotivu Jaroslavľ víťaznú šnúru natiahli aj proti Petrohradu, triumf Omsku aj Minsku

MOSKVA - Hokejisti Lokomotivu Jaroslavľ zdolali vo štvrtkovom zápase KHL na domácom ľade SKA Petrohrad 4:1 a natiahli víťaznú sériu na tri stretnutia....

Július Hudáček
Hokej
Hudáček s Bakošom hviezdami zápasu: Spartak konečne vyhral, prerušil tak sériu prehier

MOSKVA - Hokejisti Spartaka Moskva triumfovali v stredajšom zápase KHL na ľade Čeľabinsku 6:2 a zastavili šnúru troch prehier. Druhý gól hostí zaznamenal...

KHL
Dvojbodový Bakoš a smutný Hudáček: Hrozivý koniec zápasu priniesol úplný obrat

MOSKVA - Slovenský hokejový útočník Martin Bakoš zaznamenal dve asistencie v pondelňajšom zápase Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL), no jeho Spartaku...

Hudy, čo to vymýšľaš
KHL
Nižnekamsk vynuloval Novosibirsk: Pod triumf domácich sa podpísal aj Hudáček

MOSKVA - V prvom nedeľnom stretnutí hokejovej KHL zvíťazila Ufa nad Jekaterinburgom 1:0 po predĺžení. O tom, že sa domáci posunuli v tabuľke Západnej konferencie...

Ruský útočník Iľja Kovaľčuk
Hokej
Gólový návrat hviezdneho Kovaľčuka: Hudáček bodovo explodoval, streleckú chuť má aj Čajkovský

MOSKVA - Slovenský hokejový útočník Libor Hudáček pomohol gólom a dvomi asistenciami k víťazstvu Neftechimik Nižnekamsk v stredajšom zápase KHL na ľade...

Hokej
Dinamo v moskovskom derby rozbilo Spartak: Čajkovský zahviezdil, Hudáček musel striedať

MOSKVA – Slovenský hokejový obranca Michal Čajkovský sa gólom a asistenciou podieľal na hladkom víťazstve 6:0 Dinama Moskva v mestskom derby so Spartakom...

KHL
Ofenzíve CSKA zvlhol pušný prach: Dva neuznané góly a prekvapivá prehra s outsiderom

PODOĽSK - V nedeľnom stretnutí hokejovej KHL zdolal deviaty tím Západnej konferencie Víťaz Podoľsk lídra tabuľky CSKA Moskva 2:1.

Iľja Kovaľčuk
KHL
Veľký návrat ruskej hviezdy hotovou vecou: Kovaľčuk z NHL mieri späť do KHL!

OMSK - Ruský útočník Iľja Kovaľčuk bude opäť pôsobiť v Kontinentálnej hokejovej lige. Jeho novým zamestnávateľom sa stal Avangard Omsk, s ktorým podpísal...

Michal Čajkovský so spoluhráčmi
KHL
Čajkovský pri cennom triumfe Dinama nad Petrohradom, Sexton hetrikom zariadil triumf Jekaterinburgu

MOSKVA - Hráči Dinama Moskva zvíťazili v sobotňajšom šlágri Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) nad SKA Petrohrad 2:1 po predĺžení. V zostave domácich...

Gólové oslavy hráčov Lokomotiv
KHL
Deväťgólová prestrelka v KHL: Lokomotiv Jaroslavľ sa raduje z domáceho triumfu

MOSKVA - Hokejisti Lokomotivu Jaroslavľ zvíťazili v piatkovom zápase KHL na domácom štadióne nad HK Soči 6:3.

Hokej
Hudáček pomohol Spartaku k ďalšiemu víťazstvu: Nursultan dokázal vyhrať v Omsku

MOSKVA - Hokejisti Barysu Nursultan zvíťazili v stredajšom zápase KHL na ľade Avangardu Omsk 3:1. Kazašský tím dosiahol štvrtý triumf za sebou. Spartak...

Slovenský útočník Adam Liška
Hokej
Liškov gól nepomohol Čerepovcu k bodom, Hudáček nezabránil prehre Spartaka

MOSKVA – V utorkovom zápase hokejovej KHL nedala Ufa šancu Minsku a Dinamo rozstrieľala na domácom ľade 8:3. Lokomotiv Jaroslavľ si poradil s Čerepovcom...

Bránkar Henrik Karlsson
KHL
Jediný súboj KHL priniesol obrovskú drámu: Duel na ľade čínskeho tímu rozhodlo až predĺženie

PEKING - V jedinom sobotňajšom zápase hokejovej KHL podľahli hráči tímu Červená hviezda Kchun-lun doma Barysu Nursultan 1:2 po predĺžení.

KHL
Týmto číslam z KHL sa až ťažko verí: Desiatky tisíc testov a viac ako 500 vyliečených

MOSKVA - Už viac ako 500 hráčov a členov tímov v Kontinentálnej hokejovej lige (KHL) sa vyliečilo z koronavírusu.

Martin Bakoš sa teší
KHL
Nižnekamsku nestačili ani dva góly Hudáčka, Bakoš asistoval pri výhre Spartaka

MOSKVA - Slovenský hokejista Libor Hudáček dvakrát skóroval v nedeľňajšom zápase KHL proti Dinamu Moskva, ani jeho góly však neodvrátili prehru Neftechimiku...