WTA Tour - strana 15

Na snímke slovenská tenistka
WTA
Hrunčáková vkročila do turnaja správnou nohou: S ruskou spoluhráčkou zabojujú o semifinále

KLUŽ - Slovenská tenistka Viktória Hrunčáková spoločne s Ruskou Alexandrou Panovovou postúpili do štvrťfinále štvorhry na turnaji WTA v Kluži.

Na snímke japonská tenistka
WTA
Osakovej návrat na kurty neprebieha podľa jej predstáv: Bývalá svetová jednotka opäť zlyhala

ABÚ ZABÍ - Japonskej tenistke Naomi Osakovej sa nevydaril ďalší zápas po návrate do súťažného kolotoča.

Simona Halepová
WTA
Krutý a neprimeraný trest: Halepová neprestáva bojovať, urobila opätovný krok k očisteniu

LAUSANNE - Bývalá svetová tenisová jednotka, Rumunka Simona Halepová, sa proti štvorročnému trestu za doping odvolala na arbitráž CAS. Informoval o tom...

Americká tenistka Jessica Pegulová
WTA
Svetadiel najkrajších prianí je grandslam: Svetová štvorka prekvapila nečakaným oznamom

BUFFALO - Americká tenisová dvojka a svetová štvorka Jessica Pegulová, ktorá tento týždeň neštartuje pre zranenie krku na žiadnom turnaji, oznámila ukončenie...

Rebecca Šramková
WTA
Viac týždňov ako ten posledný: Slovenská tenistka sa teda poriadne vyšvihla

LONDÝN - Poľská tenistka Iga Swiateková figuruje na čele rebríčka WTA s 9770 bodmi. Druhá Bieloruska Aryna Sabalenková na ňu stráca 865 bodov. Tretia priečka...

Video Jelena Ostapenková ovládla turnaj
Video WTA
VIDEO Ostapenkovej forma závratne stúpa: Vo finále u našich susedov si zgustla na Ruske

LINZ - Lotyšská tenistka Jelena Ostapenková vo finále v Linzi porazila v súboji dvoch najvyššie nasadených hráčok za hodinu aj 11 minút 6:2 a 6:3 Jekaterinu...

Video Ruská tenistka Diana Šnajderová
Video WTA
VIDEO Tenisový svet má novú šampiónku: Mladučká Ruska dosiahla životný úspech

HUA HIN - Tenisový turnaj v thajskom Hua Hine vyhrala 19-ročná Ruska Diana Šnajderová. Vo finále 108. hráčka sveta porazila minuloročnú šampiónku Ču Lin...

Americká tenistka Coco Gauffová
WTA
Žiadny psychopat ani chorý maniak: Americká tenisová sympaťáčka má otca zo zlata

OMAHA - Nadhodenie žltozelenej tenisovej loptičky, výrazné pokrčenie kolien, dopad guľatého čuda pomocou gravitácie smerom k zemi a vo vhodnom momente...

Slovenka Viktória Hrunčáková počas
WTA
Hrunčáková v Rumunsku veľa vody nenamútila: Stopka už v prvom kole kvalifikácie

KLUŽ - Slovenská tenistka Viktória Hrunčáková prehrala v 1. kole kvalifikácie dvojhry na turnaji WTA v rumunskom meste Kluž v pozícii nasadenej jedenástky...

Anna Karolíne Schmiedlová počas
WTA
Thajské dobrodružstvo je minulosťou: Schmiedlová končí pred bránami štvrťfinále

HUA HIN - Slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová sa neprebojovala do štvrťfinále dvojhry na turnaji WTA v thajskom Hua Hin. Ako ôsma nasadená prehrala...