WTA Tour - strana 9

Tereza Valentová
WTA
Inšpiruje ju Djokovič, jej mama bojovala na OH: Česká tenistka (17) si podmaňuje tenisový svet

PRAHA - Sedemnásťročná česká tenistka Tereza Valentová prežíva úspešný vstup do sveta profesionálok. V posledných dvoch týždňoch vyhrala tri tituly na...

Česká tenistka Markéta Vondroušová
WTA
Kto získa športového Oscara? Česká tenistka figuruje v prestížnej kategórii

PRAHA - Česká tenistka Markéta Vondroušová môže získať ocenenie v ankete Laureus v kategórii Návrat roka.

Na snímke slovenský tenista
ATP
Striedanie stráží? Molčan si opäť pohoršil, slovenskou jednotkou môže byť iný tenista

LONDÝN - Srbský tenista Novak Djokovič naďalej vedie rebríček ATP. Na svojom konte má 9855 bodov, o 1050 viac ako druhý Carlos Alcaraz zo Španielska.

Rebecca Šramková
WTA
Postup bol na dosah, potom prišiel zvrat: Šramkovej vystavila stopku ruská súperka

SAN DIEGO - Slovenská tenistka Rebecca Šramková prehrala vo finále kvalifikácie o hlavnú súťaž na turnaji WTA v San Diegu.

Francúzska tenistka Kristina Mladenovičová
WTA
Bývalá svetová jednotka aj slovinská jednotka: Trnava opäť bude žiť tenisom

TRNAVA - EMPIRE Tennis Tour 2024 pokračuje po dvoch juniorských turnajoch dvoma ženskými kategórie W50 a W75. Nadchádzajúce turnaje majú dotáciu 40.000,...

Slovenská tenistka Rebecca Šramková
WTA
Ruskej súperke nedala žiadnu šancu: Šramková zabojuje v kvalifikačnom finále amerického turnaja

SAN DIEGO - Slovenská tenistka Rebecca Šramková si zahrá vo finále kvalifikácie na turnaji WTA v americkom San Diegu.

FotoVideo Jasmine Paoliniová s víťaznou
Video WTA
VIDEO Ruské vedenie vo finále nestačilo: Taliansku hviezdu nezastavila ani premožiteľka Swiatekovej

DUBAJ - Talianska tenistka Jasmine Paoliniová vyhrala turnaj WTA v Dubaji.

Kateřina Siniaková v Dubaji
WTA
V Dubaji nestratili ani jediný set: Česká hviezda vybojovala už svoj 24. titul v kariére!

DUBAJ - Česká tenistka Kateřina Siniaková získala na turnaji v Dubaji titul vo štvorhre. S Austrálčankou Storm Hunterovou vo finále porazili 6:4 a 6:2...

FotoVideo Iga Swiateková vlaňajšie finále
Video WTA
VIDEO Senzácia v Dubaji: Swiateková s Ruskou neuhrala ani set a finále neobhájila

DUBAJ - Tenisová jednotka Poľka Iga Swiateková podľahla v semifinále turnaja v Dubaji 40. hráčke svetového rebríčka Ruske Anne Kalinskej dvakrát 4:6. Kalinskú,...

FotoVideo Česká tenistka Markéta Vondroušová
Video WTA
VIDEO Viedla už 6:2, 5:1 a mala šesť mečbalov: Česká hviezda nemohla uveriť tomu, čo sa stalo

DUBAJ - Česká tenistka Markéta Vondroušová nedotiahla na turnaji v Dubaji k víťazstvu veľmi sľubne rozohrané štvrťfinále s Rumunkou Soranou Cirsteaovou.