Marek Hamšík

FotoVideo Slovenský futbalista Ondrej Duda sa teší po strelení vyrovnávajúceho gólu na 1:1 zo značky pokutového kopu
Video Kvalifikácia na MS vo futbale 2022
Slovincom sme uchmatli bod, siahali sme na tri: Hlasy slovenskej kabíny po zápase

TRNAVA - Slovenská futbalová reprezentácia remizovala vo štvrtkovom domácom zápase H-skupiny kvalifikácie MS 2022 so Slovinskom 2:2. V priamom súboji o... 

Marek Hamšík počas tréningu pred zápasom kvalifikácie na majstrovstvá sveta 2022 vo futbale Slovensko – Cyprus v Senci
Reprezentácia
Hamšík dosiahol úctyhodné číslo na tej najvyššej úrovni: Stále mám v hlave ciele!

SENEC - Kapitán Marek Hamšík prišiel na novembrový zraz slovenskej futbalovej reprezentácie s čerstvou bilanciou 800 odohratých súťažných stretnutí. Nad... 

Video Marek Hamšík
Video Slováci v zahraničí
VIDEO Hamšík dosiahol obrovský míľnik a ťahá klub za titulom: Najlepší hráč v šlágri!

TRABZON - Kapitán slovenskej futbalovej reprezentácie Marek Hamšík odohral jubilejný 800. zápas vo svojej kariére. Míľnik dosiahol v sobotnom zápase 12.... 

Anastasios Bakasetas a Marek Hamšík oslavujú víťazný gól Trabzonsporu
Slováci v zahraničí
Hamšíkov Trabzonspor kraľuje tureckej lige: Na pôde Besiktasu potvrdil post lídra

ISTANBUL - Futbalisti Sivassporu remizovali v dueli 12. kola tureckej ligy doma s Giresunsporom 0:0. Trabzonspor, v drese ktorého odohral celý zápas slovenský... 

Video Marek Hamšík a Erik Sabo počas súboja Trabzonsporu s Çaykur Rizespor
Video Slováci v zahraničí
Marek Hamšík v Turecku najlepším hráčom zápasu: Opäť sme ukázali charakter

ISTANBUL - Slovenský futbalový reprezentant Marek Hamšík bol podľa portálu Sofascore, ktorý ho ohodnotil známkou 7,6, najlepší hráč ligového zápasu jeho... 

Anastasios Bakasetas a Marek Hamšík oslavujú víťazný gól Trabzonsporu
Slováci v zahraničí
Hamšíkov Trabzonspor v tureckej lige stále bez prehry: Líder tabuľky zdolal zdolal Rizespor

ANKARA - Futbalisti Trabzonsporu s Marekom Hamšíkom zdolali v piatkovom domácom stretnutí 11. kola tureckej ligy Rizespor 2:1. V tejto sezóne najvyššej... 

Slovenský futbalový reprezentant v drese tureckého Trabzonsporu Marek Hamšík tlieska divákom
Ostatné
Hamšík sa po zranení vrátil do zostavy Trabzonsporu: Sme veľmi radi, že sme opäť vyhrali

ISTANBUL - Slovenský futbalový reprezentant Marek Hamšík sa po zranení vrátil do zostavy Trabzonsporu a cez víkend mu pomohol k víťazstvu na pôde Göztepe... 

Kapitán slovenskej futbalovej reprezentácie Marek Hamšík
Reprezentácia
Zápas s Chorvátskom nedohral: Hamšík mieri na vyšetrenie magnetickou rezonanciou!

BRATISLAVA - Slovenský futbalový reprezentant Marek Hamšík absolvuje vo štvrtok vyšetrenie magnetickou rezonanciou. Stredopoliar tureckého Trabzonsporu... 

FotoVideo Tréner slovenskej futbalovej reprezentácie Štefan Tarkovič (vpravo) a tréner Chorvátska Zlatko Dalič
Video Kvalifikácia na MS vo futbale 2022
VIDEO Tarkoviča teší progres jeho zverencov: Proti Chorvátom išlo o iné veci ako výsledok

OSIJEK - Tréner slovenskej futbalovej reprezentácie Štefan Tarkovič vyslovil po remíze 2:2 v Chorvátsku spokojnosť s výkonom tímu a premiérou útočníka... 

FotoVideo Tréner slovenskej futbalovej reprezentácie Štefan Tarkovič počas tlačovej konferencie pred kvalifikačnými zápasmi na MS 2022 v Rusku a Chorvátsku
Video Kvalifikácia na MS vo futbale 2022
VIDEO Tarkovič pred kľúčovými bojmi o MS 2022 aj s nepríjemnou správou: Problém sa zhoršuje

SENEC - Na pondelkovom zraze slovenskej futbalovej reprezentácie v Senci sa trénerovi Štefanovi Tarkovičovi hlásilo 25 z 27 nominovaných hráčov. Nepríjemnou... 

Video Marek Hamšík v súboji s Kayserisporom
Video Slováci v zahraničí
VIDEO Marek Hamšík po neuznanom góle z polovice ihriska: Strela bola naozaj výstavná!

ISTANBUL - Slovenského futbalového reprezentanta Mareka Hamšíka potešilo, že Trabzonspor natiahol svoju úspešnú sériu v tureckej Superlig a triumfoval... 

Marek Hamšík
Slováci v zahraničí
VIDEO Hamšík sa fantasticky trafil z polovice ihriska: Nádherný gól mu rozhodca neuznal

ISTANBUL - Futbalisti Trabzonsporu v zostave so slovenským reprezentantom Marekom Hamšíkom vyhrali v sobotňajšom stretnutí 8. kola tureckej futbalovej...