Tomáš Jurčo

Tomáš Jurčo
NHL
Jurčov nový zamestnávateľ si šťastím mädlí ruky: Slovenské krídlo prispelo k demontáži 8:1!

CHARLOTTE - Slovenský hokejista Tomáš Jurčo si v noci na nedeľu otvoril strelecký účet v drese svojho nového klubu Charlotte Checkers. V zápase AHL s Binghamtonom... 

Hráči Charlotte oslavujú gól
NHL
Skvelý výkon korunoval Daňo v predĺžení, Jurčov víťazný debut v novom tíme

BELLEVILLE - Slovenský hokejista Marko Daňo pomohol v noci na sobotu v zámorskej AHL dvomi asistenciami k výhre Manitoby na ľade Belleville 3:2 po predĺžení.

Video
Video Športky dňa
ŠPORTKY DŇA! Chelsea potrestala brankára! V NHL sa presúvali Slováci, Attila Végh o zápase s Vémolom

BRATISLAVA - Londýnska Chelsea po tom, čo vo finále pohára odmietol Arrizabalaga striedať na povel trénera Sarriho, udelila hráčovi trest. V NHL sa presúval... 

FotoVideo Mark Stone
Video NHL
ONLINE Prestupová horúčka v NHL vrcholí: Majstrovský ťah Vegas, Tomáš Jurčo mení adresu!

NEW YORK - V NHL sa dnes úderom 21:00 uzavrie možnosť na výmeny. Každý klub má rozličné starosti - niektoré sa snažia posilniť chýbajúce miesta v zostave,... 

Slovenský brankár Patrik Rybár
NHL
Skvelý Rybár si svojimi výkonmi pýta pozvánku do NHL, Jurčo si pripísal asistenciu

NEW YORK - Slovenský brankár Pavol Rybár pomohol hokejistom Grand Rapids k triumfu nad Texasom 4:3 po nájazdovom rozstrele. Rybár vykryl 34 striel súpera... 

Tomáš Jurčo
NHL
Dostal šancu v presilovke a vyplatilo sa: Jurčo si pripísal na konto ďalšie dva body

PROVIDENCE - Slovenský hokejista Tomáš Jurčo pomohol dvoma asistenciami k triumfu Springfieldu na ľade Providence 5:1 v nedeľňajšom stretnutí nižšej zámorskej... 

Tomáš Jurčo
NHL
Jurčo chytil znovu gólovú hokejku, Rybár sa zaskvel v bránke Grand Rapids

NEW YORK - Slovenský hokejista Tomáš Jurčo sa v noci na štvrtok v zámorskej AHL jedným gólom podieľal na víťazstve Springfieldu Thunderbirds 7:4 na ľade... 

Video Tomáš Jurčo
Video NHL
Famózny Jurčo v zámorí hviezdou zápasu: VIDEO gólu, ktorým otvoril skóre stretnutia

SPRINGFIELD - Slovenský hokejista Tomáš Jurčo sa vo svojom treťom vystúpení v aktuálnej sezóne blysol dvoma bodmi za gól a asistenciu.

FotoVideo Slovenský brankár Patrik Rybár
Video NHL
VIDEO Skvelý Rybár v zámorí s prvým čistým kontom, Jurčo strelil premiérový gól v sezóne

GRAND RAPIDS - Slovenský brankár Patrik Rybár si pripísal premiérové čisté konto v zámorskej hokejovej AHL. V sobotňajšom zápase medzi Grand Rapids Griffins... 

Tomáš Jurčo
NHL
Prvý zápas sezóny prišiel až teraz: Tomáš Jurčo si odbil premiéru v novom klube

PROVIDENCE - Slovenský hokejista Tomáš Jurčo absolvoval v piatkovom zápase AHL sezónny debut po zranení. Bol to zároveň aj jeho premiérový zápas za Springfield... 

Foto Tomáš Jurčo
NHL
Po zdravotných patáliách konečne znovu v hre: Tomáš Jurčo má nový klub!

SPRINGFIELD - Slovenský hokejový útočník Tomáš Jurčo začne sezónu 2018/2019 v zámorskej AHL. Na spolupráci sa dohodol s klubom Springfield Falcons.

Tomáš Jurčo sa teší zo svojho gólu
NHL
Jurčo chce zabojovať o pevné miesto v zámorí: Verím si, že stále mám na NHL!

KOŠICE - Slovenský hokejový útočník Tomáš Jurčo je momentálne bez zamestnávateľa a doma v Košiciach začína s tréningom po letnej operácii, počas ktorej...