MFK Skalica

Foto Na snímke zľava Damián Bariš, Adam Ravas (obaja Skalica), Ben Cotrell a Luka Lemiško (obaja Michalovce) bojujú o loptu
Niké liga
Domáce víťazstvo Michaloviec proti Skalici, Banská Bystrica sa dočkala prvého triumfu!

MICHALOVCE - Futbalisti Zemplínu Michalovce sa v 5. kole Niké ligy dočkali prvého triumfu v sezóne. Na domácom trávniku zdolali v sobotu Skalicu 2:0.

Hráči Žiliny sa radujú z gólu
Niké liga
Nováčikovi na prvé body proti Žiline nestačili ani tri góly, Košice prestrieľali domácu Skalicu

BANSKÁ BYSTRICA – Futbalisti Banskej Bystrice prehrali aj štvrtý duel v novej sezóne Niké ligy. Na domácej pôde pod taktovkou nového kouča Daniela Valacha... 

Zľava Aleksandre Narimanidze (Žilina) a Adam Križan (Skalica) bojujú o loptu
Niké liga
Skalica, si to ty? Prelomenie žilinskej kliatby a historicky najlepší štart do Niké ligy

ŽILINA - Futbalisti MFK Skalica zvíťazili v treťom kole Niké ligy v Žiline 3:1. Pre Záhorákov ide o premiérovú výhru na trávniku pod Dubňom, po ktorej... 

Foto V popredí zľava Marko Roginič (Žilina) a Martin Rýzek (Skalica) bojujú o loptu
Niké liga
Skalica potvrdzuje dobrú formu na začiatku sezóny: V Žiline zvíťazila o dva góly

ŽILINA - Futbalisti MŠK Žilina utrpeli prvú prehru v novej sezóne Niké ligy. V nedeľnom zápase 3. kola podľahli na domácom trávniku MFK Skalica 1:3 a v... 

MFK Skalica – MŠK Žilina
Niké liga
MŠK Žilina – MFK Skalica: Online z 3. kola Niké ligy

ŽILINA – Futbalisti MŠK Žilina utrpeli prvú prehru v novej sezóne Niké ligy. V nedeľnom zápase 3. kola podľahli na domácom trávniku MFK Skalica 1:3 a... 

Golová radosť Philipa Onyediku v službách Skalice
Niké liga
Skalica po remíze tentokrát zabodovala naplno: Zápas proti Ružomberku rozhodol 20-ročný mladík

SKALICA - Futbalisti MFK Skalica vyhrali v sobotňajšom stretnutí 2. kola Niké ligy doma nad MFK Ružomberok 2:1.

Zľava Kenan Bajrič (Slovan) a Michal Ďuriš (Banská Bystrica) bojujú o loptu počas zápasu
Niké liga
Vysoké horúčavy menia pravidlá hry: Niké liga prijala mimoriadne opatrenia

BRATISLAVA - Vedenie futbalovej Niké ligy reaguje na aktuálnu situáciu s vysokými teplotami.

Logo MFK Skalica
Niké liga
Návrat do Niké ligy: Po dva a pol roku v zahraničí je späť na Slovensku

SKALICA - Slovenský futbalový brankár Richard Ludha bude pôsobiť v MFK Skalica.

Richard Ludha
Niké liga
V Česku by si vôbec nezachytal: Skalica skočila po možnosti a získala slovenského brankára

SKALICA - Slovenský futbalový brankár Richard Ludha prestúpil z Teplíc do Skalice.

Foto Na snímke zľava hráči Spartaka Filip Trello, Timotej Kudlička a hráč Skalice Petr Pudhorocký bojujú o loptu počas zápasu 1. kola Niké ligy vo futbale medzi FC Spartak Trnava a MFK Skalica
Niké liga
Spokojná Skalica získala v Trnave zlatý výsledok, dôležitý člen tímu je vážne zranený

TRNAVA - Futbalisti Skalice sa v minulej sezóne zachraňovali, ale v novom ročníku Niké ligy hneď v úvodnom kole remizovali v Trnave 1:1.

Foto Na snímke sprava hráč Spartaka Filip Trello a hráč Skalice Patrick Karhan bojujú o loptu počas zápasu 1. kola Niké ligy vo futbale medzi FC Spartak Trnava a MFK Skalica v Trnave
Niké liga
Niké liga odštartovala! Trnavu zachránil vlastný gól, Trenčín a Komárno si body podelili

TRNAVA - Futbalisti Spartaku Trnava remizovali v sobotnom stretnutí 1. kola Niké ligy na domácom ihrisku s MFK Skalica 1:1.

FC Spartak Trnava – MFK Skalica
Niké liga
FC Spartak Trnava – MFK Skalica: Online prenos z 1. kola Niké ligy

TRNAVA – Futbalisti Spartaku Trnava remizovali v sobotnom stretnutí 1. kola Niké ligy na domácom ihrisku s MFK Skalica 1:1. Skóre duelu otvoril v 41. minúte...