Zuzana Paňková
Vodné športy
Fantastický úspech mladej Slovenky: Neskutočná obojživelníčka vybojovala medailu!

TACEN - Slovenská vodná slalomárka Zuzana Paňková získala striebro v K1 na majstrovstvách Európy v slovinskom Tacene.

Ostatné športy - strana 4

Foto MBA Prievidza víťazom EYBL
Basketbal
MBA Prievidza víťazom EYBL!

Družstvo MBA Prievidza U13 nenašlo v celej sezóne Európskej mládežníckej basketbalovej ligy svojho premožiteľa (bilancia 12-0) a náš klub sa tak stal historicky...

Na snímke zľava Jakub
Hádzaná
Máme rešpekt a dokážeme potrápiť každého: Slováci nepostúpili, ale celkovo sme dosiahli aj niečo iné

BRATISLAVA - Trénera slovenských hádzanárov Fernanda Guricha teší, že jeho tím si v kvalifikácii na budúcoročné MS znova získal rešpekt na medzinárodnej scéne.

Foto Landry Fields (vľavo), generálny
NBA
Ich šanca na úspech boli mizivé tri percentá: Draftová lotéria priniesla nemalé prekvapenie

ATLANTA - Ako prvá bude v tohtoročnom drafte NBA vyberať Atlanta. Hawks, kde v tejto sezóne pôsobil aj český reprezentant Vít Krejčí, uspeli v žrebovaní,...

Video Nikola Jokič v súboji
Video NBA
VIDEO Aký požičaj, taký vráť: Vy ste vyhrali dvakrát u nás a rovnaký počin urobíme my u vás

MINNESOTA - Basketbalisti Denveru Nuggets vyhrali 115:107 nad Minnesotou Timberwolves v štvrtom zápase semifinále Západnej konferencie NBA a vyrovnali...

Video Karin Palgutová
Video Volejbal
VIDEO Slovensko spoznalo Volejbalistov roka, vyhodnotili aj ďalšie kategórie

BRATISLAVA - Víťazmi ankety Niké Volejbalista roka sa stali Jakub Ihnát a Karin Palgutová.

Foto Na snímke vľavo Marcel
MS v hádzanej
Sen Slovákov o postupe na MS sa rozplynul: Poľsko nám v odvete uštedrilo krutú lekciu

TOPOĽČANY - Slovenskí hádzanári nepostúpili na budúcoročné majstrovstvá sveta v Chorvátsku, Nórsku a Dánsku.

Slovenský reprezentant v zápasení
Bojové športy
Veľká smola pre Slovensko: Talentovaný zápasník nedosiahol na vysnený úspech

ISTANBUL - Slovenský zápasník Boris Makojev nezískal miestenku na OH v Paríži. Rozhodol o tom nedeľňajší súboj v kategórii do 86 kg proti domácemu reprezentantovi...

Patrioti Levice oslavujú postup
Niké SBL
Do druhého finálového duelu musia urobiť podstatné zmeny: Každý hral sám na seba, povedal tréner

LEVICE - Domáce prostredie je zatiaľ v play-off Niké Slovenskej basketbalovej ligy (SBL) podstatným faktorom úspechu. Ukázalo sa to aj v prvej finálovej...

Foto Slovenské florbalové reprezentantky v
Florbal
História sa zopakovala: Slovenské reprezentantky zvládli dramatickú gólovú prestrelku na MS

LAHTI - Slovenské florbalistky obhájili 5. miesto na majstrovstvách sveta junioriek. Na šampionáte vo fínskom Lahti zdolali v sobotnom zápase rovesníčky...

Slovenský reprezentant v rýchlostnej
Slovenský reprezentant zaostal za víťazom o sedem sekúnd, Sidová dosiahla fantastický úspech

SZEGED - Slovenský reprezentant v rýchlostnej kanoistike Samuel Baláž obsadil v A-finále K1 na 1000 m na úvodnom podujatí Svetového pohára v Szegede ôsme...

Slovenská prekážkarka Viktória Forsterová
Beh
Čo preteky, to paráda: Forsterová predviedla jeden z najlepších slovenských výkonov histórie

PRAHA - Slovenská atlétka Viktória Forsterová sa v sobotu v Prahe prepracovala na druhé miesto slovenských historických tabuliek na trati 200 m.

Foto Tréner Milwaukee Bucks Mike
NBA
Pokúsi sa pre nich vyhrať prvý historický titul: Odborník Budenholzer mení pôsobisko v NBA

PHOENIX - Basketbalový tréner Mike Budenholzer sa stal oficiálne trénerom Phoenixu Suns v NBA.

FotoVideo Radujúci sa Jayson Tatum
Video NBA
VIDEO A už sa pripútali do sedla: Ašpiranti na titul prevzali opraty svojich sérií

CLEVELAND/DALLAS - Basketbalisti Bostonu a Dallasu sa v konferenčnom semifinále zámorskej NBA ujali vedenia 2:1 na zápasy. Celtics zvíťazil na palubovke...

Olympijské kruhy
Olympijské hry
Vrchol športového svinstva: Komunistický režim pripravil našich športovcov o kopu medailí

LOS ANGELES - Od olympijských hier, ktoré hostilo na prelome júla a augusta 1984 americké Los Angeles, si sľubovalo mnoho československých športovcov medailové...

Slovenský plochodrážnik Martin Vaculík
Motorizmus
U susedov sa Vaculíkovi príliš nedarilo: Nič to, Martin, o týždeň ti pôjde karta oveľa viac

VARŠAVA - Slovenský plochodrážnik Martin Vaculík sa v druhých pretekoch MS sezóny 2024 umiestnil na štvrtej priečke.

Po šampionáte je to
Florbal
Po šampionáte je to stvrdené a spečatené: Slovensko patrí medzi top päť tímov planéty

LAHTI - Slovenské florbalistky obhájili 5. miesto na Majstrovstvách sveta junioriek.

Slovenský zápasník Tajmuraz Salkazanov
Skvelé správy z Istanbulu: Slovensko si zabezpečilo ďalšiu miestenku na olympijské hry

ISTANBUL - Slovenský zápasník Tajmuraz Salkazanov získal miestenku na olympijské hry do Paríža. Zaistil si ju v sobotu na turnaji svetovej olympijskej...

Slovenská vlajka - ilustračné
Ostatné
Žiarivá sobota v slovenskom podaní: Dvojnásobný zlatý úder na domácom šampionáte

BRATISLAVA - Slovenská reprezentantka v pretláčaní rukou Barbora Bajčiová dosiahla na ME v Bratislave zlaté double.

Foto Na snímke zľava Mašan
Niké SBL
Dvojdňový odpočinok bol dostačujúci: Patrioti úspešne vykročili za threepeatom

LEVICE - Basketbalisti Patriotov Levice otvorili finálovú sériu Niké Slovenskej basketbalovej ligy domácim víťazstvom 91:75 nad Spišskými Rytiermi.

FotoVideo Slovinský cyklista Tadej Pogačar
Video Giro d´Italia
VIDEO Nezastaviteľný Slovinec opäť nedal nikomu šancu, ružový dres patrí len a len jemu

PRATI DI TIVO - Slovinský cyklista Tadej Pogačar z tímu SAE Team Emirates nenašiel premožiteľa ani v sobotňajšej 8. etape Giro d'Italia, ktorá merala 152...