Michalovce nedali šancu Novým Zámkom, domáce zaváhanie ŠKP

Ilustračné fotoIlustračné foto Zdroj: TASR

BRATISLAVA - V Michalovciach dominovali útoky oboch tímov. Darilo sa najmä Michalovčanom Patrikovi Hruščákovi a Sadovému. Domáci si do konca prvého polčasu vypracovali štvorgólový náskok. Ten v 48. min narástol až na 10 gólov. Hráčom Nových Zámkov sa už na súpera nepodarilo gólovo dotiahnuť a Michalovce zvíťazili napokon o 12 gólov.

Domáci Bratislavčania v prvom polčase spravili viacero technických chýb, ktoré hostia z protiútokov trestali. Napriek tomu sa domácim podarilo do polčasu udržať vyrovnaný stav. V druhom dejstve sa hráčom ŠKP proti vysunutej obrane Topoľčian veľmi nedarilo. Vo vyrovnanom zápase nakoniec zvíťazili hosťujúce Topoľčany o dva góly 24:22.

HC winLand Michalovce - HC Štart Nové Zámky 42:30 (20:16)
Najviac gólov: P. Hruščák 14/1, Sadovij 10, Petrov 5 - Čačič 9/4, Pogány 6, Kurka 5
Pok. hody: 2/1 - 4/4, vylúčení: 4 - 3, rozhodovali: Varga a Budzák, 200 divákov

ŠKP Bratislava - HK Topoľčany 22:24 (14:14)
Najviac gólov: Kucharik 8/2, Štepanovský a Pupík po 4 - Martin Valent, Kružík a Doskočil po 4
Pok. hody: 2/2 - 2/2, vylúčení: 6 - 5, ČK: Valent (Topoľčany) za hrubý faul, rozhodovali: Mandák a Rudinský, 200 divákov

Viac o téme: Hádzaná Michalovce