VIDEO nepríjemnej zrážky spoluhráčov: Obaja s tržnými ranami, jeden skončil v nemocnici

Alex Wynter po nešťastnej kolízi so spoluhráčom skončil v nemocniciAlex Wynter po nešťastnej kolízi so spoluhráčom skončil v nemocnici Zdroj: dailymail.co.uk

COLCHESTER - V úvodných minútach sobotňajšieho stretnutia štvrtého kola FA Cupu medzi Colchesterom United a Tottenhamom Hotspur sa hlavami zrazili domáci futbalisti Alex Wynter a Tom Eastman. Obranca Wynter bol rýchlo prevezený do nemocnice.

"Sedí a rozpráva v nemocnici, kde je momentálne na pozorovaní. Vyšetrili mu hlbokú reznú ranu v ústach. Je trochu dezorientovaný, ale inak je v poriadku," uviedli predstavitelia Colchesteru na oficiálnom účte klubu na twitteri. Novinár BT Sport už skôr uviedol, že Wynter má podozrenie na otras mozgu.

Eastman mal na hlave tržnú ranu, lekári mu hlavu obviazali a vrátil sa na ihrisko, ale po niekoľkých minútach bol vystriedaný. Incident sa odohral, keď sa obaja hráči snažili trafiť letiacu loptu.

Colchester pôsobí v tretej najvyššej anglickej futbalovej súťaži League One, kde sa momentálne nachádza na poslednom mieste. Tottenham je medzi elitou štvrtý. Stretnutie sa skončilo víťazstvom favorita z Premier League 4:1.