VIDEO Nádherná gólová parádička Thomasa Müllera: Brankárovi nedal žiadnu šancu

Radosť hráčov Bayernu MníchovRadosť hráčov Bayernu Mníchov Zdroj: SITA

MNÍCHOV - Futbalisti Bayernu Mníchov otočili zápas nemeckej ligy s Darmstadtom a zvíťazili 3:1. Aj po 22. kole povedú ligu minimálne o osem bodov, dva góly strelil Thomas Müller, pričom predovšetkým ten druhý bol nádherný.

Bayern bol síce podľa očakávania v dueli s Darmstadtom aktívnejším tímom, inkasoval však ako prvý. Po Siriguovom centre sa hlavou presadil Wagner, ktorý si pripísal ôsmu trefu v sezóne. Úradujúci majster v domácej Allianz Arene inkasoval po 587 minútach a do šatní po polčasovej prestávke šiel za nepriaznivého stavu prvýkrát od septembra, keď rovnakým pomerom prehrával s Wolfsburgom. Vtedy ale nakoniec vyhral vďaka piatim gólom Lewandowského 5:1.

A tiež proti nováčikovi súťaže sa Bayernu podarilo obrátiť skóre, tentoraz sa o to postaral Müller, ktorý dal dva góly. Na konečných 3:1 potom upravil Lewandowski, ktorý s 22 gólmi vedie tabuľku bundesligových strelcov o dva zásahy pred Aubameyangom z Dortmundu.

Viac o téme: Bayern Mníchov Thomas Müller