VIDEO Neapol prežil magický večer: Skvelý Hamšík strelil gól a prispel k skaze Interu

Futbalista Neapolu Slovák Marek Hamšík sa teší po strelení gólu na 2:0Futbalista Neapolu Slovák Marek Hamšík sa teší po strelení gólu na 2:0 Zdroj: TASR

NEAPOL - Slovenský futbalista Marek Hamšík zaznamenal v piatkovom zápase 15. kola talianskej Serie A presný zásah, ktorým pomohol SSC Neapol k presvedčivému triumfu 3:0 nad milánskym Interom.

Kapitán "Partenopei" v 5. minúte ľavačkou zvýšil na 2:0, pred ním sa podarilo už v druhej minúte otvoriť skóre jeho poľskému spoluhráčovi Piotrovi Zielinskému. V 51. minúte spečatil triumf Neapola, ktorý sa revanšoval za pondelkovú remízu 1:1 so Sassuolom, Lorenzo Insigne.

SSC Neapol - Inter Miláno 3:0 (2:0)
Góly: 2. Zielinski, 5. HAMŠÍK, 51. Insigne