Rozzúrený manažér poslal Schumacherovej rodine drsný odkaz: Nalejme si čistého vína!

Michael Schumacher a manažér Willi Weber
Michael Schumacher a manažér Willi Weber

BERLÍN - Od osudnej nehody Michaela Schumachera na rodinnej lyžovačke vo francúzskom stredisku Méribel uplynuli už tri roky. O jeho súčasnom stave sa toho však vie veľmi málo a rodina odmieta poskytnúť akékoľvek informácie.

"Naďalej o ňom nebudeme poskytovať správy. Musíme chrániť jeho súkromie, každé jedno stanovisko by ho o niečo viac odhalilo. Chápeme, že pre niektorých ľudí to je ťažké, ale Michael si svoj vnútorný okruh strážil aj počas najslávnejších rokov kariéry," uviedla naposledy manažérka Sabine Kehmová. 

To však poriadne nahnevalo bývalého manažéra sedemnásobného šampión Formuly 1 Williho Webera, ktorý pri ňom stal už od juniorských čias. "Už nejaký čas tvrdím, že Schumacherova rodina nám nehovorí celú pravdu," povedal Weber pre nemecký týždenník Bunte. "Je čas naliať si čistého vína pre milióny fanúšikov po celom svete. Som z toho veľmi nahnevaný, pretože moja rada nebola vypočutá už veľmi dlhý čas" poslal prostredníctvom médii odkaz Sabine Kehmovej.

Schumacher si pri škaredom páde ťažko poranil hlavu a bol šesť mesiacov v kóme. O jeho zdravotnom stave sa uverejnilo mnoho správ, ktoré však boli len dohady a tie rodina buď nekomentovala, alebo rovno vyvrátila. "Keď som doma sám a zazvoní telefón, mám často pocit, že to bude Michael a spýta sa ma, ako sa mám. Nádej umiera posledná," dodal Weber.


Tagy: Michael Schumacher Willi Weber

Zdroj:
športky
Foto:
SITA

DISKUSIA