Zľava Lewis Hamilton a
Formula 1
Ukradnutý titul majstra sveta? Rok 2008 mu nedá spať, Massa podnikol rázny krok

SAO PAULO - Bývalý jazdec F1 Felipe Massa podal na londýnskom súde žalobu kvôli "ukradnutému" majstrovskému titulu z roku 2008, za ktorý chce odškodné...

Motošport

Taliansky motocyklový pretekár Francesco
MotoGP
Odložený štart v Katare: Majster sveta Bagnaia otvoril sezónu premiérovým víťazstvom

LUSAIL - Taliansky motocyklový pretekár Francesco Bagnaia vyhral úvodnú VC Kataru v triede MotoGP. Úradujúci majster sveta na Bugati triumfoval na okruhu...

Foto Max Verstappen
Formula 1
FOTO Dominancia Verstappena a mladík vo Ferrari: VC Saudskej Arábie očami slovenského fotografa

DŽIDDA - Veľkú cenu Saudskej Arábie F1 ovládli druhýkrát za sebou piloti Red Bullu.

Video Jorge Martin
Video MotoGP
Martin zvíťazil v úvodnom šprinte sezóny, obhajca skončil až na zemiakovej pozícii

LUSAIL - Španielsky motocyklový pretekár sa stal víťazom šprintu na VC Kataru.

VC Saudskej Arábie
Formula 1
Online prenos z VC Saudskej Arábie F1

DŽIDDA - Holandský motoristický pretekár Max Veratsappen vyhral sobotňajšiu VC Saudskej Arábie seriálu F1.

Český pilot Roman Staněk
Motorizmus
Prekvapivá dohra: Český pretekár bol diskvalifikovaný, jeho tímový kolega prišiel o víťazstvo

DŽIDDA - Český pretekár Roman Staněk bol rovnako ako jeho tímový kolega Richard Verschoor z Holandska diskvalifikovaný zo šprintu formuly 2 v Džidde.

Foto Max Verstappen počas kvalifikácie
Formula 1
Vlaňajší nezdar už nedopustil: Verstappen si opäť vyjazdil pole position

DŽIDDA - Holandský pilot Max Verstappen z Red Bullu si vyjazdil pole position na Veľkej cene Saudskej Arábie. V piatkovej kvalifikácii dosiahol čas 1:27,472...

Kvalifikácia VC Saudskej Arábie
Formula 1
Online prenos z kvalifikácie VC Saudskej Arábie

Britský pretekár Oliver Bearman
Formula 1
V Džidde nič nové: Verstappen zasa šéfom, veľká premiéra 18-ročného mladíka za Ferrari

DŽIDDA - Holandský pretekár Formuly 1 Max Verstappen bol najrýchlejší v piatkovom záverečnom tréningu na VC Saudskej Arábie.

Španielsky pretekár Carlos Sainz
Formula 1
Pretekár mieni, život mení: Úder pre Ferrari, Sainz sa nezúčastní víkendovej Veľkej ceny F1

DŽIDDA - Španielsky pretekár Carlos Sainz sa nezúčastní víkendovej Veľkej ceny Saudskej Arábie monopostov F1.

Foto Fernando Alonso počas tréningu
Formula 1
Prekvapujúci víťaz druhého tréningu na VC Saudskej Arábie: Verstappen až na treťom mieste

DŽIDDA - Španielsky motoristický pretekár Fernando Alonso bol najrýchlejší v druhom tréningu formuly 1 na VC Saudskej Arábie.