LONDÝN - Uznávaný konštruktér monopostov F1 Adrian Newey je podľa britského webu BBC na odchode z Red Bullu.

Ferrari si dovolilo niečo nemysliteľné: Aston Martin podal protest, FIA okamžite reagovala

ŠANGHAJ - Britský tím F1 Aston Martin podal po sobotňajšej kvalifikácii na VC Číny oficiálny protest.

V kvalifikácii fungovalo všetko lepšie: Verstappen vybojoval Red Bullu jubiljné pole position

ŠANGHAJ - Holandský pilot F1 Max Verstappen z Red Bullu si vyjazdil pole position na Veľkej cene Číny.

FotoVideo Holandský jazdec Max Verstappen
Video Formula 1
VIDEO Verstappen ovládol v Číne prvý šprint: Holanďan si upevnil vedenie v priebežnom poradí

ŠANGHAJ - Holandský jazdec Max Verstappen vyhral šprint v rámci Veľkej ceny Číny F1 a upevnil si vedenie v priebežnom poradí majstrovstiev sveta.

FotoVideo Max Verstappen v štrku
VIDEO Tam sa teda diali veci: Hotové šialenstvo v kvalifikácii F1 a totálny chaos na záver

ŠANGHAJ - Daždivú kvalifikáciu na šprint vo Veľkej cene Číny formule 1 vyhral po chaotickom závere Lando Norris z McLarenu.

FotoVideo Rozhovor šiestich pilotov pred
VIDEO Zaujímavý úvod pretekového víkendu: Prvý tréning na VC Číny ovládlo nečakané meno

ŠANGHAJ - Jediný tréning na Veľkú cenu Číny majstrovstiev sveta vozidiel Formuly 1 vyhral kanadský jazdec Lance Stroll z Aston Martinu.

Monoposty krátko po štarte
Formula 1
Dosť, päťročná hladovka stačila: Kráľovná motoršportu sa s radosťou vracia na obľúbené miesto

ŠANGHAJ - Po päťročnej pauze sa cez víkend pôjde Veľká cena Číny monopostov formuly 1.

Video Taliansky jazdec Stefano Nepa
Video MotoGP
VIDEO Bizarná situácia, videli ste už niečo takéto? Po páde si poplietli motorky, súper ho vyhodil

AUSTIN - Fanúšikovia dvojkolesových tátošov boli v kategórii Moto3 svedkami naozaj bizarnej situácie.

Video Maverick Viňales
VIDEO Španielsky pretekár sa zapísal do histórie: Toto sa ešte nikdy nikomu nepodarilo

AUSTIN - Španielsky motocyklový pretekár Maverick Vinales sa stal víťazom Veľkej ceny Ameriky, tretieho podujatia tohtoročného seriálu MS v triede MotoGP....

Ako lietať s vrtuľníkom
Formula 1
Ako lietať s vrtuľníkom po obývačke: Pútavý príbeh o milovanej i nenávidenej Veľkej cene Monaka

MONAKO - Autoklub v Monaku tvoril na začiatku 20. storočia históriu svetového motoršportu. Jeho predstavitelia ako prví nechali najvýkonnejšie stroje 14....

Max Verstappen
Formula 1
Niekoľko zmien, sezóna sa nezačne v Bahrajne: Poznáme kalendár F1 pre rok 2025

PARÍŽ - Majstrovstvá sveta F1 budú mať aj v budúcom roku 24 pretekov. Seriál sa začne 16. marca v Austrálii, kam sa štart v jubilejnej 75. sezóne vráti...