VIDEO Podozrivé penalty zo strany rozhodcu: Hráči mu to pokazili fair-play prístupom!

Podozrivé penalty v priateľskom zápase Pogoňu Štetín proti Astri GiurgiuPodozrivé penalty v priateľskom zápase Pogoňu Štetín proti Astri Giurgiu Zdroj: Youtube - Pogoň Štetín

BRATISLAVA - Veľmi zaujímavé okamihy prinieslo prípravné stretnutie medzi poľským Štetínom a rumunskou Astrou, ktoré sa odohralo na Cypruse. Stredobodom pozornosti v tomto zápase bol bez pochýb hlavný rozhodca, ktorý akoby si podal na konečný výsledok.

Priateľský zápas medzi Pogoňou Štetín proti Astrou Giurgiu bol doslova až podozrivým duelom, a to hlavne zo strany hlavného arbitra. V niektorých momentoch to vyzeralo, že si vsadil na výsledok, ale samotní hráči mu svojím férovým správaním veľkú radosť nerobili.

Rozhodca najskôr odpísal veľmi prísnu penaltu po rohovom kope pre rumunskú Astru, ale nariadený pokutový kop súper len symbolicky kopol brankárovi. Arbiter však penaltu nariadil znova, ale hráč opäť kopol mimo bránu. Aby toho nebolo málo, tak na konci prvého polčasu prišla ďalšia penalta, tentokrát na druhej strane. Hráči poľského tímu sa zachovali podobne ako ich rumunskí súperi a loptu len športovo odovzdali.

Góly začali padať až po prestávke a Štetín nakoniec porazil Astru 3:1. Otázkou zostáva, či takýto výsledok vyhovoval aj hlavnému rozhodcovi.
Viac o téme: Pogoň Štetín FC Astra Giurgiu
  • Zdroj: športky