Bývalý jazdec Ferrari sa obul do Vettela: Je rozmaznaný, na Schumachera nemá ani náhodou!

Eddie Irvine
Eddie Irvine

BRATISLAVA - Bývalý britský pretekár tímu Ferrari Eddie Irvine si nebral servítky pred ústa a kriticky sa vyjadril na adresu súčasného jazdca v červenom kokpite Sebastiana Vettela. Podľa Irvina je nemecký pilot až priveľmi arogantný a rozmaznaný. Zaujímavosťou je, že počas svojej aktívnej kariéry býval Eddie veľmi podobnou, výstrednou postavou v prostredí F1.

"Hneď po jeho príchode do F1 sa správal ako taký namyslený narcis. Je rozmaznaný chlapec a tým, ako ho všetci obdivujú, jeho arogancia ešte viac rastie," povedal Irvine.

51-ročný veterén priznal, že počas svojej profesionálnej kariéry sám niekedy pôsobil arogantne a nebál sa povedať všetko na rovinu. Irvine bol známy svojimi kontroverznými názormi: "Tiež som býval podobný, ale takí sú najlepší jazdci. Musia byť správne arogantní a sebavedomí, pretože to ich robí výnimočnými a úspešnými. Ako napríklad Fernando Alonso, alebo Lewis Hamilton."

Irvine dodal, že Vettel si zatiaľ nezaslúži byť porovnávaný s jeho slávnym krajonom Michaelom Schumacherom. "Michael bol na úplne inom leveli," dodal Eddie.


Tagy: Fernando Alonso Sebastian Vettel Lewis Hamilton Eddie Irvine

Zdroj:
športky
Foto:
formula1.com

DISKUSIA