VIDEO Bayern podal sťažnosť na zásah polície proti fanúšikom: Boli to násilné útoky!

Smutní hráči Bayernu MníchovSmutní hráči Bayernu Mníchov Zdroj: SITA

MNÍCHOV - Nemecký futbalový klub Bayern Mníchov podal po utorňajšej odvete štvrťfinále Ligy majstrov na pôde Realu Madrid oficiálnu sťažnosť, nie však na výkon rozhodcu Viktora Kassaia, ale na zásah španielskej polície proti fanúšikom hostí v prestávke medzi polčasmi.

"V utorok sa odohrali násilné útoky španielskej polície proti priaznivcom Bayernu Mníchov. Klub ich považuje za neadekvátne a prehnané," uviedol nemecký šampión. O incidentoch informoval aj Európsku futbalovú úniu (UEFA) a žiada španielsku políciu o vysvetlenie.

Bavori v Madride siahali po postupe do semifinále, v riadnom hracom čase zvíťazili 2:1, ale v predĺžení už oslabení o vylúčeného Artura Vidala nedokázali domácim vzdorovať a podľahli Realu 2:4. Maďarský hlavný rozhodca Kassai sa prezentoval viacerými pochybnými verdiktmi, väčšina z nich bola v neprospech hostí.

Viac o téme: UEFA Bayern Mníchov Real Madrid