Mladí Slováci zakončili medzinárodný turnaj smutným debaklom, skončili bez gólu poslední

Ilustračné fotoIlustračné foto Zdroj: Facebook/Slovenský futbalový zvät

SLANÝ - Slovenská futbalová reprezentácia do 18 rokov zakončila svoje neúspešné vystúpenie na 24. ročníku medzinárodného turnaja hráčov tejto vekovej kategórie - Memoriál Václava Ježka vysokou prehrou. Zverenci trénera Milana Malatinského podľahli v českom Slanom rovesníkom z Maďarska 0:4 (0:3) a v konečnom poradí obsadili posledné 8. miesto.

Slováci nezachytili vstup do zápasu, inkasovali sme hneď v jeho úvode a v polovici polčasu prehrávali dokonca už o dva góly. Ešte pred prestávkou inkasovali aj tretíkrát. Ani pozmenená zostava nedokázala vtlačiť súperovi svoj herný štýl a Maďari po prestávke zvýšili už na rozdiel viac ako jednej triedy. Slovenskí futbalisti sa snažili streliť aspoň čestný gól, čo sa im však nepodarilo. Do histórie turnaja sa zapísali ako tím, ktorý sa strelecky nepresadil ani raz.