VIDEO Neuveriteľný moment v NHL: Rozhodujúci gól 0,4 sekundy pred koncom!

Radosť hráčov Los Angeles KingsRadosť hráčov Los Angeles Kings Zdroj: SITA

BOSTON - Deviate víťazstvo z úvodných 11 zápasov sezóny dosiahli hokejisti Los Angeles, na ľade Bostonu triumfovali 2:1 po predĺžení. Oba góly hostí strelil Tyler Toffoli. Ten druhý bol totálnym knokautom pre domácich, keďže ho dosiahol štyri desatiny sekundy pred koncom predĺženia.

V presilovke 4 proti 3 Anže Kopitar sekundy pred koncom predĺženia vyhral buly, Toffoli bez prípravy vypálil a trafil. Kings týmto víťazstvom vyrovnali svoj historicky najlepší vstup do sezóny z roku 1980 a s 19 bodmi sa vyrovnali lídrovi NHL Tampe Bay. Kapitán Bruins Zdeno Chára odkorčuľoval 20:45 min a okrem jedného streleckého pokusu sa prezentoval piatimi bodyčekmi a štyrmi zablokovanými strelami. "Možno si niekto povie, že je to kusisko šťastia, keď sa puky odrážajú na naše hokejky. Sami však dobre vieme, ako tvrdo pracujeme na zlepšení a to všetko sa aj takýmto spôsobom zúročuje," tvrdí Anže Kopitar.

Viac o téme: Boston Bruins Los Angeles Kings