VIDEO Sevilla konečne prelomila strelecké suchoty, Chelsea ruskému súperovi nedala šancu

Timo Werner a jeho gólové oslavy so spoluhráčmiTimo Werner a jeho gólové oslavy so spoluhráčmi Zdroj: SITA/AP

MOSKVA - Londýnska Chelsea mohla ísť do vedenia na pôde Krasnodaru už v 14. minúte, ale Jorginho poslal loptu z pokutového kopu iba do žrde. Jeho zaváhanie napravil v 37. minúte Callum Hudson-Odoi a hostia viedli.

Po prestávke spečatili zaslúžení triumf Chelsea Timo Werner, Hakim Ziyech a Christian Pulisic. Najväčšiu šancu Krasnodaru mal Jurij Gazinskij, ale trafil iba do brvna.

Jorginho a Daniil Utkin Galéria fotiek (7) Zdroj: SITA/AP

V druhom zápase skupiny si Sevilla doma poradila s Rennes 1:0 gólom Luuka de Jonga.

E-skupina:

FK Krasnodar - FC Chelsea 0:4 (0:1)
Góly: 37. Hudson-Odoi, 76. Werner (z 11 m), 80. Ziyech, 90. Pulisic. Rozhodoval: Ali Palabiyik (Tur.)

FC Sevilla - Stade Rennes 1:0 (0:0)
Góly: 56. de Jong. Rozhodoval: Cüneyt Cakir (Tur.)

Viac o téme: FC Sevilla FC Chelsea Londýn FK Krasnodar Rennes