Bodová explózia slovenských obrancov v KHL: Jaroš, Gernát a Čajkovský dali o sebe vedieť

Martin Gernát v drese Lokomotivu JaroslavľMartin Gernát v drese Lokomotivu Jaroslavľ Zdroj: Profimedia

MOSKVA - Slovenský hokejový obranca Christián Jaroš pomohol Čerepovcu dvoma bodmi k triumfu nad Viťazom Čechov 6:2 v ruskej KHL.

V 47. minúte hry využil presilovku a zaznamenal svoj premiérový gól v tíme. Necelých päť minút pred koncom si ešte pripísal asistenciu pri presnom zásahu Kirilla Pilipenka.

Jeho krajan Martin Gernát skóroval pri prehre Lokomotivu Jaroslavľ so SKA Petrohrad 1:2. Svoj tretí gól v sezóne zaznamenal v 36. minúte hry.

Michal Čajkovský sa podieľal bodom na triumfe Spartaku Moskva nad Ladou Togliatti 5:3. V úvode tretej tretiny asistoval na gól Nikolaja Goldobina.

Viac o téme: Viťaz Čechov Severstaľ Čerepovec Martin Gernát Michal Čajkovský Christián Jaroš