Mbappého penaltový gól PSG nestačil: Súper Slovana v posledných sekundách šokoval Škriniarovcov

Slovenský futbalista Milan Škriniar a jeho spoluhráč z PSG Kylian MbappéSlovenský futbalista Milan Škriniar a jeho spoluhráč z PSG Kylian Mbappé Zdroj: Profimedia

PARÍŽ - Futbalisti Paríža St. Germain remizovali v 16. kole francúzskej Ligue 1 na pôde OSC Lille 1:1, keď vyrovnávajúci gól inkasovali v 90+5. minúte. Na čele tabuľky majú päťbodový náskok pred Nice. Slovenský obranca Milan Škriniar nastúpil za PSG v 75. minúte.

Hráči FC Nantes prehrali so Stade Brest 0:2. Hráči Lorientu nezvíťazili už v siedmom zápase za sebou, Štrasburgu podľahli 1:2. V ďalšom stretnutí zvíťazilo Marseille nad Clermontom 2:1.

Ligue 1 - 16. kolo:

OSC Lille - Paríž St. Germain 1:1 (0:0)
Góly: 90+5. David - 67. Mbappe (z 11 m)