VIDEO Messi a Suárez si podmanili USA: Demoličná čata z Miami doslova zničila súpera

Hráči Miami oslavujú gólHráči Miami oslavujú gól Zdroj: SITA/AP/Rebecca Blackwell

MIAMI - Niekdajší hviezdni spoluhráči z Barcelony Lionel Messi a Luis Suárez zažiarili v zámorskej MLS zhodne dvojgólovým predstavením a doviedli Miami k výhre 5:0 nad Orlandom.

Uruguajský útočník sa v drese Interu presadil prvýkrát po decembrovom príchode, spoluhráčom navyše dva góly pripravil.

Suárez otvoril skóre zápasu rýchlymi gólmi vo štvrtej a jedenástej minúte a po jeho asistencii pridal po polhodine hry tretí gól Robert Taylor. Ďalší zásah tesne pred prestávkou mu navyše kvôli ofsajdu nebol po zásahu VAR uznaný.

Argentínsky majster sveta Messi zaúradoval v druhom polčase dvoma gólmi v rozpätí piatich minút, na druhý gól mu rovnako prihral Suárez. Miami sa s dvoma výhrami a jednou remízou ujalo v úvode sezóny vedenia vo Východnej konferencii.