VIDEO Lehmann si odskočil priamo počas zápasu!

Jens LehmannJens Lehmann Zdroj: SITA

STUTTGART - Mimoriadne kuriózny moment priniesol záverečný duel G-skupiny Ligy majstrov medzi Stuttgartom a Urziceni. Zrejme cyklistami, ktorí musia vykonávať na bicykli všetky potreby, aby nestratili drahocenný čas, sa inšpirovala brankárska jednotka nemeckého zástupcu v najprestížnejšej pohárovej súťaži.

Jens Lehmann (40) si priamo počas hry v 80. minúte odbehol za mantinel vykonať malú potrebu. Či to bolo spôsobené nervozitou alebo vypil príliš veľa nápoja počas druhého polčasu zatiaľ nie je známe.

Nevadili mu diváci, množstvo kamier ani fotografi či usporiadatelia, ktorí stáli neďaleko. Nemecký gólman, ktorý je známy aj vďaka svojim občasným kiksom, sa v mometne, keď sa hra odohrávala na polovici súpera "nepozorovane" vytratil za svoju bránu, schoval sa pri reklamnej ploche a uľavil si.

Celý "proces" trval iba pár sekúnd a následne sa Lehmann opäť vrátil medzi žrde. Nikto z aktérov na hracej ploche, ani z rozhodcov si chvíľkové zmiznutie opory Stuttgartu nevšimol.

Zápas sa napokon skončil jasným víťazstvom nemeckého klubu 3:1, keď zaujal predovšetkým nástup do úvodu a 3 góly v priebehu desiatich minút.

• Zdroj: športky, youtube