VIDEO Neymar dvoma gólmi otočil proti Palmeirasu

NeymarNeymar Zdroj: santosfc.com.br

RIO DE JANEIRO - Brazílsky futbalový útočník Neymar dvomi gólmi rozhodol o triumfe Santosu v ligovom dueli proti Palmeirasu (2:1). Santos po návrate Neymara z olympijského turnaja vyhral tri zápasy za sebou a po 19. kole je s 26 bodmi na deviatej priečke. Palmeiras klesol na 16. priečku 20-člennej ligovej tabuľky.

Tím Luiza Felipe Scolariho síce od 40. minúty viedol po góle Correu, no Neymar ešte pred prestávkou z priameho kopu z 30 metrov trafil ľavý horný roh bránky. Po hodine hry sa Neymar presadil strelou po zemi z 25 metrov, ktorá sa od žrde odrazila do brány.

"Vravel som, že nás bude ťažké zdolať," povedal Neymar a dodal: "Teraz sme natiahli víťaznú sériu a možno budeme na konci sezóny majstri."

• Zdroj: TASR, youtube