Dievča dňa

Najnovšie zo Športiek

Foto Gólová oslava hráčov Švédska
MS V HOKEJI 2024 Obhajca titulu z Kanady odchádza bez medaily: Bronz oslavuje Švédsko

PRAHA - Hokejisti Švédska si vybojovali bronzové medaily na 87. MS v Česku. V nedeľňajšom súboji o 3. miesto zvíťazili nad Kanadou 4:2.

FotoVideo Charles Leclerc po štarte
Video
VIDEO Kliatba konečne pretrhnutá! Leclerc vytvoril históriu F1, dvojité pódium pre Ferrari

MONTE CARLO - Charles Leclerc vyhral v nedeľu domácu VC Monaka seriálu F1. Pilot Ferrari zvíťazil pred Austrálčanom Oscarom Piastrim (McLaren) a španielskym...

Hráči Mallorcy oslavujú gól
Valjentova Mallorca zakončila sezónu famóznym obratom: Súper nechápal, čo sa deje

GETAFE - Futbalisti Mallorcy sa v záverečnom 38. kole španielskej La Ligy postarali o veľký obrat.

Španielsky tenista Rafael Nadal
Nič z toho nebude: Legendárny Nadal donútil organizátorov Roland Garros zmeniť plány

PARÍŽ - Organizátori grandslamového turnaja Roland Garros v nedeľu zrušili pripravovaný rozlúčkový ceremoniál pre Rafaela Nadala. Urobili tak deň po tom,...

Slovenská vlajka - ilustračné
Slovenka šokovala všetkých súperov: Na prestížnom podujatí získala svoj prvý cenný kov

VARNA - Slovenská reprezentantka v športovej gymnastike Adela Balcová obsadila tretie miesto na kladine na pretekoch série World Challenge Cup v bulharskej...

Video Monopost Sergia Péreza po
Video
VIDEO Desivá nehoda v Monaku hneď v 1. kole: Sergio Pérez mal úplne zničený monopost

MONTE CARLO - Veľká cena Monaka vozidiel formuly 1 bola po ťažkej nehode Sergia Péreza z Red Bullu v prvom kole prerušená.

Video Francesco Bagnaia
Video
VIDEO Taliansky jazdec pokoril domáceho matadora v tesnom závere: Celkový líder ostal nezmenený

BARCELONA - Taliansky motocyklový jazdec Francesco Bagnaia triumfoval v nedeľných pretekoch VC Katalánska seriálu MotoGP.

Leeds United - Southampton
ONLINE
Leeds United - Southampton FC: Online prenos zo zápasu o postup do Premier League

LONDÝN - Jeden zápas o všetko. O holé prežitie, resp. postup do Premier League. Vo Wembley sa stretnú dve tradičné značky anglického futbalu, ale uspieť...

Rebecca Šramková - Amanda
ONLINE
Rebecca Šramková - Amanda Anisimovová: Online prenos z 1. kola Roland Garros 2024

PARÍŽ - Slovenská tenistka Rebecca Šramková zavŕšila svoju jazdu kvalifikáciou Roland Garros postupom do hlavnej fázy a dnes ju čaká americká protivníčka...

FotoVideo Andrej Rublev
Video
VIDEO Rublev potvrdil rolu papierového favorita, francúzska jednotka zakopla už v prvom kole

PARÍŽ - Ruský tenista Andrej Rubľov postúpil do 2. kola dvojhry na grandslamovom turnaji Roland Garros.