Foto dňa - Pittsburgh Penguins - Tampa Bay Lightning

Najnovšie zo Športiek

Foto Majstrovské oslavy českého tímu
MS V HOKEJI 2024 Nemohlo to prísť v lepší čas: Hlasy Čechov po zisku titulu svetových šampiónov

PRAHA - Hokejisti domáceho Česka získali zlaté medaily na 87. MS. Vo finálovom zápase zdolali Švajčiarsko 2:0, čím dosiahli svoj siedmy titul od rozdelenia...

Švajčiarsky hokejista Kevin
MS V HOKEJI 2024 Toto je All-Star tím šampionátu, cenu MVP dostala švajčiarska hviezda

PRAHA - Švajčiarsky hokejový útočník Kevin Fiala sa stal najužitočnejším hráčom 87. MS v hokeji. S 13 kanadskými bodmi za 7 gólov a 6 asistencií bol najproduktívnejší...

David Pastrňák po góle
MS V HOKEJI 2024 Neuveriteľné! Česi prekonali rekord v návštevnosti markantným rozdielom

PRAHA - Hokejové majstrovstvá sveta v Prahe a Ostrave navštívilo 797 727 divákov. Rekord z rovnakých miest z roku 2015 prekonal aktuálny turnaj o 56 037...

Foto Mathias Olivera (Neapol) a
Lobotkov Neapol zakončil sezónu ďalším sklamaním, Suslov zariadil remízu Verony s Interom

NEAPOL - Futbalisti SSC Neapol zakončili sezónu na desiatom mieste talianskej Serie A. V nedeľnom zápase záverečného 38. kola remizovali s Lecce 0:0 a...

Foto Svetový šampióni z Česka
MS V HOKEJI 2024 Zlatá rozprávka! Domáci Česi sú po 14 rokoch znovu majstri sveta

Foto Oslavy hráčov a realizačného
Po piatich rokoch sú opäť na vrchole potravinového reťazca: Famózna otočka im vyhrala titul

KODAŇ - Futbalisti Midtjyllandu sa stali novými šampiónmi dánskej ligy. V nedeľnom dramatickom závere sezóny síce remizovali so Silkeborgom 3:3, no ich...

Foto Radosť hráčov Club Bruggy
Začína ich ďalšia dlhotrvajúca nadvláda? Belgicko má nových futbalových šampiónov

BRUGGY - Futbalisti Clubu Bruggy sa stali šampiónmi najvyššej belgickej súťaže a získali 19. majstrovský titul v histórii klubu.

Foto Fanúšikovia Galatasarayu
Dominantná sezóna vyvrcholila majstrovským triumfom: Turecký klub dosiahol nemožné

ISTANBUL - Futbalisti Galatasarayu Istanbul obhájili majstrovský titul v tureckej Super Lig.

Foto Ronaldo Luís Nazário
Ronaldove mužstvo dosiahlo fantastický úspech: Budúcu sezónu si zahrá proti španielskej elite

BARCELONA - Futbalisti Realu Valladolid sa po roku vrátia do najvyššej španielskej súťaže vďaka nedeľňajšiemu triumfu nad B-tímom Villarrealu 3:2 v predposlednom...