Foto dňa - Dva góly slovenského útočníka Tomáša Tatara nestačili hokejistom Detroitu na víťazstvo nad súpermi z Washingtonu v piatkovom zápase NHL. Red Wings doma vďaka presilovkovému gólu Tatara viedli v 53. min 3:2, ale minútu pred koncom tretej tretiny vyrovnal T.J. Oshie a v druhej minúte predĺženia definitívne zlomil zápas na stranu Capitals v početnej prevahe Alexander Ovečkin.

Najnovšie zo Športiek

Rozhodca sleduje záznam VAR
Prvý európsky štát, ktorý sa vzbúril: Futbal v tejto krajine nebude sledovať VAR

ŠTOKHOLM - Švédsko je prvou európskou krajinou, ktorá odmietla využívanie videozáznamov vo futbale.

Kanada - Česko
ONLINE
Kanada - Česko: Online prenos z MS v hokeji do 18 rokov

VANTAA - Českí mladíci sa ukázali v prvom zápase vo veľmi dobrom svetle a rovesníkov zo Švajčiarska zdolali poľahky 3:0. Dnes ich čaká súper iného kalibru...

Slovensko - Lotyšsko
ONLINE
Slovensko - Lotyšsko: Online prenos z MS v hokeji do 18 rokov

ESPOO - Slovenskí hokejisti do 18 rokov prehrali v úvodnom zápase šampionátu s USA vysoko 0:9. Toto stretnutie ale musia okamžite hodiť za hlavu, pretože...

HC Oceláři Třinec -
ONLINE
HC Oceláři Třinec - HC Dynamo Pardubice: Online prenos zo 6. zápasu finále českej extraligy

TŘINEC - Veľký deň a na programe šiesty zápas finálovej série. Pardubice sa na domácom štadióne ujali vedenia 3:2 a už dnes večer môžu spečatiť zisk titulu....

Slovensko - Česko
ONLINE
Slovensko - Česko: Online prenos z derby pred MS v hokeji 2024

TRENČÍN - Hokejová reprezentácia sa vrátila domov z Nemecka a na dlhej ceste do Ostravy ich čaká ďalší dvojzápas - derby s Českom. Úvodný zápas v Trenčíne...

Nemecký jazdec formuly 1
Rošády v efjednotke: Hülkenberg prestúpi do konkurenčného tímu, kam zamieri Sainz?

BERLÍN - Nemecký jazdec formuly 1 Nico Hülkenberg skončí po prebiehajúcej sezóne v stajni Haas. Do tímu prišiel v roku 2023 po trojročnej pauze medzi elitou....

Jaromír Jágr v drese
Film, kniha... A čo hokej, Jarda? Jágr naznačil svoje veľké plány do budúcnosti

KLADNO - Legendárny hokejový útočník Jaromír Jágr síce bezprostredne po skončení baráže o českú extraligu medzi Kladnom a Vsetínom neprezradil nič ohľadom...

Tím Michaloviec pred finálovým
Krásna hala, minimum ľudí: Iuventa myslí na finále, v Lisabone chce vyhrať

MICHALOVCE - Hádzanárky MŠK Iuventa Michalovce odcestovali do Portugalska s cieľom prebojovať sa do finále tretej najvýznamnejšej kontinentálnej pohárovej...

FotoVideo Pep Guardiola
Video
Bitku vyhrali, vojnu zatiaľ nie: Guardiola drží svoj tím v strehu, pištoľník Foden kraľoval

BRIGHTON - Futbalisti Manchestru City urobili ďalší krok k zisku štvrtého titulu v Premier League za sebou.