Foto dňa - Aryna Sabalenková s grandslamovou trofejou pre víťazku Australian Open po finálovom triumfe nad Jelenou Rybakinovou.

Najnovšie zo Športiek

Nový tréner brazílskej futbalovej
Opora Manchestru City utrpela zlomeninu, tréner Brazílie musel siahnuť na zmeny

RIO DE JANEIRO - V nominácii brazílskej futbalovej reprezentácie na blížiaci sa turnaj Copa América prišlo k zmene.

Foto Futbalisti PAOK Solún oslavujú
O majstrovi sa rozhodlo až v poslednom kole: Tisíce šťastných fanúšikov zaplavilo ulice

ATÉNY - Gréckym futbalovým majstrom je štvrtýkrát v histórii PAOK Solún, ktorý si zaistil titul vďaka výhre 2:1 v nedeľnom mestskom derby s Arisom v poslednom...

MS v hokeji: Kazachstan
ONLINE
Kazachstan - Poľsko: ONLINE prenos z MS V HOKEJI 2024

OSTRAVA - Online prenos zo zápasu Kazachstan - Poľsko na majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji 2024 v Českej republike.

MS v hokeji: Fínsko
ONLINE
Fínsko - Dánsko: ONLINE prenos z MS V HOKEJI 2024

PRAHA - Online prenos zo zápasu Fínsko - Dánsko na majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji 2024 v Českej republike.

MS v hokeji: Švédsko
ONLINE
Švédsko - Francúzsko: ONLINE prenos z MS V HOKEJI 2024

OSTRAVA - Online prenos zo zápasu Švédsko - Francúzsko na majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji 2024 v Českej republike.

MS v hokeji: Veľká
ONLINE
Veľká Británia - Nórsko: ONLINE prenos z MS V HOKEJI 2024

PRAHA - Online prenos zo zápasu Veľká Británia - Nórsko na majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji 2024 v Českej republike.

FotoVideo Anthony Edwards z Minnesoty
Video
VIDEO Denver neobháji titul v NBA, do konferenčného finále smeruje Minnesota a Indiana

NEW YORK - Basketbalisti Denveru neobhája titul v NBA.

Prezident Českého zväzu ľadového
MS V HOKEJI 2024 Slovensko a Česko spoluorganizátormi? Hadamczik to vidí jasne, spomenul aj Demitru

OSTRAVA - Mať majstrovstvá sveta v Bratislave a Brne by bolo nádherné a určite by nehrozili poloprázdne štadióny. Uviedol to prezident Českého zväzu ľadového...

Foto Brankár Samuel Hlavaj sleduje,
ROZHOVOR
MS V HOKEJI 2024 V predĺžení bol na pokraji síl: Hlavajov hrdinský výkon na postupovú bodku nestačil

OSTRAVA - Muž zápasu, hrdina alebo jednoduchšie iba Samuel Hlavaj. Slovenský brankár odohral štvrtý zápas na šampionáte a pripísal si prvú prehru.

Asistenti trénera Peter Frühauf,
MS V HOKEJI 2024 Hrozivé slová lekára: Kudrna má tržnú ranu, zápas nedohral ani Pospíšil

OSTRAVA - Prebiehala tretia tretina zápasu, prišla strela od modrej a obetavý zákrok útočníka Andreja Kudrnu.