Foto dňa - Futbalisti Liverpoolu sa radujú z gólu.

Najnovšie zo Športiek

Ivan Hašek
Odhodlaní Česi odchádzajú na sústredenie do Rakúska: Dúfajú, že dokážu veľké veci

SCHLADMING - Česká futbalová reprezentácia dnes začala prípravu na majstrovstvá Európy v Nemecku.

Foto Nitra Knights ovládla slovenské
Nitra Knights zdolala svojho rivala: V play-off bude ako jediná hájiť farby Slovenska

NITRA - Tím amerického futbalu Nitra Knights zvíťazil v nedeľňajšom zápase ôsmeho kola českej Snapbacks ligy nad Bratislava Monarchs 20:3. Mužstvo spod...

Video Jiří Kladrubský
Video
Bývalý hráč Slovana sa zastal aj Slovákov: Tvrdý odkaz majiteľovi klubu cez médiá!

TÁBOR - Asistent trénera futbalistov Českých Budejovíc Jiří Kladrubský ani po tom, čo Dynamo v baráži proti Táborsku zachránilo prvú ligu, nedokázal povedať,...

Hráči NAC Breda oslavujú
Baráž sa zmenila na gólovú divočinu: Po výhre 6:2 takmer prišiel nečakaný šok

BREDA - Český záložník Dominik Janošek pomohol futbalistom Bredy k návratu do holandskej ligy.

Jude Bellingham oslavuje titul
Southgate dopraje voľno mladej superhviezde z Realu: Dôležitá je regenerácia

LONDÝN - Tréner anglickej futbalovej reprezentácie Gareth Southgate dal týždeň voľna Judeovi Bellinghamovi.

Gólová radosť mladíkov Slovenska,
Dvadsaťjednotka sa zišla v kompletnom zložení: Posledné zápasy chce zakončiť víťazne

BRATISLAVA - Slovenská futbalová reprezentácia do 21 rokov odštartovala v nedeľu v Šamoríne prípravu pred poslednými medzištátnymi zápasmi v sezóne 2023/2024.

Video Hráčky Győri ETO KC
Video
Obrovská radosť v Maďarsku: Známy klub po piatich rokoch opäť ovládol Ligu majstrov

BUDAPEŠŤ - Hádzanárky maďarského Győri ETO KC vyhrali šiestykrát v histórii Ligu majstrov. Vo finále turnaja Final Four v Budapešti vyhrali nad bundesligovým...

Na snímke zľava Lukáš
Humenné vypadlo, ale on si aj tak zahrá v extralige: Kapitána tímu ulovila konkurencia

NOVÉ ZÁMKY - Slovenský hokejista Lukáš Handlovský sa stal hráčom HC MIKRON Nové Zámky.

Fanúšikovia CD Leganes
Klub z predmestia Madridu vyhral druhú najvyššiu súťaž: Do La Ligy sa vráti po štyroch rokoch

MADRID - Futbalisti CD Leganés sa prvýkrát od roku 2020 vrátia do španielskej La Ligy. Klub z predmestia Madridu vyhral v záverečnom 42. kole druhej ligy...