ME v atletike

Na snímke Národný atletický
Banská Bystrica bude hostiť ďalšie veľmi významné podujatie: Príde vyše tisíc mladých talentov

BRATISLAVA - Do začiatku majstrovstiev Európy do 18 rokov v atletike, ktoré sa uskutočnia 18. – 21. júla 2024 v Banskej Bystrici, zostáva presne 100 dní....

FotoVideo Na snímke riaditeľ VŠC
Video ME v atletike
VIDEO Kontrolóri dorazili a mrkli očkom: Paráda, nič nebráni slovenskému športovému sviatku

BANSKÁ BYSTRICA - Štadión SNP v Banskej Bystrici je dostatočne pripravený na organizovanie atletických majstrovstiev Európy do 18 rokov, ktoré sa v meste...

Foto Zľava guliarky Yemisi Ogunleye,
Rozdiel pár centimetríkov: O prvom zlate na šampionáte rozhodol poriadne dramatický boj

GLASGOW - Prvú zlatú medailu na atletických halových MS v Glasgowe získala kanadská guliarka Sarah Mittonová.

FotoVideo Bronzový medailista v skoku
Na atletických ME juniorov rozjasal Slovensko: Ani som si neuvedomil, čo som dokázal

BRATISLAVA - Výškar Robert Ruffíni sa postaral o najväčší úspech slovenskej výpravy na 27. atletických ME juniorov v Jeruzaleme. Vo štvrtok vybojoval bronz...

Slovenská vlajka - ilustračné
Aký otec, taký syn: Podarené rodinné gény, Slovensko si odnáša bronzovú medailu

JERUZALEM - Slovenský výškar Robert Ruffíni ml. získal na 27. juniorských ME v Jeruzaleme bronzovú medailu.

Video Slovenská vlajka - ilustračné
Video Beh
VIDEO Ďalší skvelý výsledok na šampionáte: Slovenský talent bojoval vo finále do posledných síl

JERUZALEM - Šprintér Filip Federič obsadil ôsme miesto v behu na 200 m časom 21,43 sekundy na 27. juniorských majstrovstvách Európy v Jeruzaleme. Pre devätnásťročného...

Nezničiteľné mladé telo: Päť behov za 41 hodín, Slovensko má nádej na zisk medaily

JERUZALEM - Slovenský šprintér Filip Federič sa prebojoval už do druhého finále na juniorských ME v Jeruzaleme.

Ilustračné foto
Malé športové paradoxy v priamom prenose: Prekonané osobné rekordy, ale postupový zajac ušiel

JERUZALEM - Slovenským atlétom sa v predpoludňajších súťažiach úvodného dňa juniorských majstrovstiev Európy v Jeruzaleme nepodarilo postúpiť do ďalších...

Viktória Forsterová v behu
Slovenské kvarteto vylepšilo vlastný rekord a dosiahlo TOP umiestnenie: Dievčatá bežali skvele!

ESPOO - Slovenské šprintérky obsadili 7. miesto v štafete na 4x100 m na atletických ME do 23 rokov vo fínskom Espoo. V sobotňajšom finále časom 45,06 o...

Adem Asil
Adem Asil získal už druhé európske zlato na domácej pôde: Po viacboji triumfoval aj na kruhoch

ANTALYA - Turecký športový gymnasta Adem Asil získal na domácich majstrovstvách Európy v Antalyi už druhé zlato.

Grécky skokan do diaľky
Halové ME v Istanbule: Tentoglu v diaľke aj Mahučichová vo výške obhájili titul

ISTANBUL - Grécky skokan do diaľky Miltiadis Tentoglu získal už po tretíkrát v sérii zlato na atletických halových majstrovstvách Európy.

Na snímke zľava Brit
Fantastický výkon vo finále ME: Ján Volko si vylepšil sezónne maximum!

ISTANBUL - Slovenský šprintér Ján Volko obsadil vo finále 60 m na atletických halových majstrovstvách Európy v Istanbule 5. miesto. Zabehol čas 6,57 a...

Slovenská reprezentantka v behu
Podala výborný výkon a stanovila národný rekord, no nestačilo to: Gajanová o medailu nezabojuje

ISTANBUL - Slovenská bežkyňa Gabriela Gajanová sa neprebojovala do finále osemstovky na atletických halových majstrovstvách Európy v Istanbule. K postupu...

Forsterová po neúspešnom rozbehu neskrývala sklamanie: Dnešok ma veľmi mrzí a ešte dlho bude

ISTANBUL - Slovenskej bežkyni Viktórii Forsterovej sa nepodarilo postúpiť do semifinále na atletických halových majstrovstvách Európy v Istanbule ani na...

Ján Volko uniká protivníkom
Dominantný výkon a sezónne maximum: Ján Volko si zabezpečil postup do semifinále ME

ISTANBUL - Slovenský šprintér Ján Volko si s prehľadom zaistil postup do semifinále na 60 m na atletických halových majstrovstvách Európy v Istanbule....

Belgická päťbojárka Nafissatou Thiamová
Belgická atlétka potvrdila, že je fenoménkou viacbojov: Na halových ME prekonala svetový rekord

ISTANBUL - Belgická atlétka Nafissatou Thiamová vylepšila na halových ME v Istanbule svetový rekord v päťboji. Dosiahla výkon 5055 bodov a úspešne obhájila...

Video Na snímke slovenská bežkyňa
VIDEO Pripomenie si úspešný Mníchov? Forsterová v šprinte nepostúpila, jej čas ešte len príde

ISTANBUL - Slovenská šprintérka Viktória Forsterová nepostúpila do semifinále na trati 60 m na atletických halových majstrovstvách Európy v Istanbule.

Slovenská bežkyňa Gabriela Gajanová
Gabriela Gajanová je už len krok od finále ME: Do semifinále postúpila priamo z rozbehu

ISTANBUL - Slovenská bežkyňa Gabriela Gajanová postúpila na atletických halových majstrovstvách Európy do semifinále na trati 800 m. V druhom rozbehu obsadila...

FotoVideo Na snímke slovenskí atléti
VIDEO Menšia, ale kvalitná výprava: Trio Volko, Gajanová a Forsterová môže prekvapiť

ISTANBUL - Slovensko vyšle na 37. atletické halové majstrovstvá Európy najmenšiu výpravu od roku 1998. Každý z trojice Ján Volko, Gabriela Gajanová a Viktória...

Nádherné gesto organizátorov: Európska
Nádherné gesto organizátorov: Európska atletika podporí regióny po zemetrasení

ISTANBUL - Európska atletika potvrdila konanie halových majstrovstiev Európy v tureckom Istanbule podľa pôvodných plánov. Taktiež oznámila finančný dar...