FotoVideo Rafael Nadal sa raduje
ATP Aktualizované
VIDEO Domáce publikum v obrovskej eufórii: Nadal si zgustol na nasadenom hráčovi

MADRID - Postúpil aj Španiel Rafael Nadal, ktorý vyradil desiateho nasadeného Austrálčana Alexa de Minaura v dvoch setoch 7:6 (6) a 6:3.

Tenis - strana 9

Srbský tenista Novak Djokovič
ATP
Tenisová rodina znova svedkom prepisu štatistík: Djokovič prekonal Federerov úctyhodný rekord

BRATISLAVA - Srbský tenista Novak Djokovič sa stal najstaršou svetovou jednotkou v histórii. Vo veku 36 rokov a 321 dní prekonal rekord Švajčiara Rogera...

Video Americký tenista Ben Shelton
Video ATP
VIDEO Horúce finále dvoch amerických zabávačov: Drámu o titul rozlúskol až tretí set

HOUSTON - Americké finále antukového turnaja v Houstone vyhral Ben Shelton. Prvý nasadený tenista porazil 7:5, 4:6, 6:3 obhajcu titulu Francesa Tifaoeho...

Video Kolumbijská tenistka Camila Osoriová
Video WTA
VIDEO Česká tenistka si na ďalší titul musí počkať: Osoriová ovládla domáci turnaj v Bogote

BOGOTA - Domáca kolumbijská tenistka Camila Osoriová uspela vo finále dvojhry na turnaji WTA v Bogote. Najvyššie nasadenú Češku Marie Bouzkovú zdolala...

Video Americká tenistka Danielle Collinsová
Video WTA
VIDEO Vo finále zmietla ruskú súperku: Americká hviezda si po Miami podmanila aj Charleston

CHARLESTON - Americká tenistka Danielle Collinsová si pripísala druhý triumf na okruhu WTA za sebou.

Video Poliak Hubert Hurkacz počas
Video ATP
VIDEO Dokázal to aj na antuke: Poľská hviezda sa titulom zapísala do histórie

ESTORIL - Poľský tenista Hubert Hurkacz vyhral turnaj v Estorile. Druhý nasadený hráč vo finále porazil 6:3, 6:4 Pedra Martíneza zo Španielska a získal...

Video Taliansky tenista Matteo Berrettini
Video ATP
VIDEO Šancu nedal ani obhajcovi titulu: Berrettini sa po dvoch rokoch dočkal turnajovej trofeje

MARRÁKEŠ - Taliansky tenista Matteo Berrettini vo finále turnaja v Marrákeši porazil 7:5, 6: 2 obhajcu Roberta Carballésa zo Španielska a ukončil dvojročné...

Video Marie Bouzková
Video WTA
VIDEO Po rozchode s trénerkou prišlo finále: Český tenis má šancu na ďalšiu trofej

BOGOTA - Tenistka Marie Bouzková si v Bogote zahrá po šiesty raz v kariére finále na okruhu WTA Tour, prvýkrát na antuke.

Ruská tenistka Daria Kasatkinová
WTA
V najvypätejších momentoch ukázala pevnejšie nervy: Ruská stena vyradila nasadenú jednotku

CHARLESTON - Ruská tenistka Daria Kasatkinová postúpila do finále dvojhry na turnaji WTA v Charlestone.

Video Víťazná radosť Danielle Collinsovej
Video WTA
VIDEO Kto ju zastaví? Nezastaviteľná americká hviezda po životnom triumfe siaha na ďalšie finále

CHARLESTON - Po životnom víťazstve na turnaji v Miami americká tenistka Danielle Collinsová ďalej potvrdzuje výbornú formu aj na zelenej antuke v Charlestone....

Lukáš Rosol
ATP
Na Wimbledone šokoval Nadala: Český tenista len potvrdil, čo sme všetci tušili

PRAHA - Český tenista Lukáš Rosol oznámil v 38 rokoch koniec kariéry, počas ktorej vyhral dva turnaje ATP v dvojhre a s českým tímom získal dvakrát Davisov...