Online prenosy - strana 3

Borussia Dortmund - Atlético
Liga majstrov
Borussia Dortmund - Atlético Madrid: Online prenos z odvety štvrťfinále Ligy majstrov

DORTMUND - Futbalisti Borussie Dortmund zvíťazili v odvete s Atléticom na domácej pôde 4:2 a vďaka rozdielu skóre postúpili do semifinále Ligy majstrov.

FC Barcelona - Paríž
FC Barcelona - Paríž Saint-Germain: Online prenos z odvety štvrťfinále Ligy majstrov

BARCELONA - Futbalisti PSG otočili nepriaznivý vývoj štvrťfinále Ligy majstrov, keď po domácej prehre 2:3 otočili zápas v Barcelone z 0:1 na 4:1. Všetky...

HK Spišská Nová Ves
Tipos extraliga
HK Spišská Nová Ves - HC Košice: Online z rozhodujúceho semifinále Tipos extraligy

SPIŠSKÁ NOVÁ VES - Hráči Spišskej Novej Vsi postúpili do finále play-off Tipos extraligy.

HC Dynamo Pardubice -
Česko
HC Dynamo Pardubice - HC Oceláři Třinec: Online z prvého finále českej hokejovej extraligy

PARDUBICE - Hokejisti Třinca otvorili finálovú sériu víťazstvom 2:1 nad Pardubicami.

MFK Ružomberok - ŠK
Slovnaft Cup
MFK Ružomberok - ŠK Odeva Lipany: Online z odvety semifinále Slovnaft Cupu

RUŽOMBEROK - Futbalisti MFK Ružomberok sa stali prvými finalistami Slovnaft Cupu. V odvetnom zápase semifinále síce prehrali s treťoligovým ŠK Odeva Lipany...

Detroit Red Wings -
Juraj Slafkovský
Juraj Slafkovský: Online zo zápasu Detroit Red Wings - Montreal Canadiens

DETROIT - Detroit sa udržal v hre o play-off, keď zdolal Montreal s Jurajom Slafkovským 5:4 po predĺžení, hoci prehrával 1:4. Slovenský útočník v drese...

Vlci Žilina - HC
Online prenosy
Vlci Žilina - HC Prešov: Online prenos z 2. finále Slovenskej hokejovej ligy

ŽILINA - Hokejisti Vlci Žilina zdolali v druhom finálovom súboji Tipos SHL HC Prešov hladko 5:0.

HC Košice - HK
HC Košice - HK Spišská Nová Ves: Online zo 6. semifinále Tipos extraligy

KOŠICE - Košice porazili Spišskú Novú Ves pomerom 4:1. Sériu vyrovnali na 3:3.

Slovensko
Vlci Žilina - HC Prešov: Online prenos z 1. finále Slovenskej hokejovej ligy

ŽILINA - Žilinskí vlci porazili hokejistov Prešova pomerom 8:1. Vo finálovej sérii tak vedú 1:0.

Ottawa Senators - Montreal
Juraj Slafkovský: Online prenos zo zápasu Ottawa - Montreal

OTTAWA - Montreal Canadiens v zostave s Jurajom Slafkovským prehrali 4:5 po samostatných nájazdoch na ľade Ottawy Senators. Juraj Slafkovský nebodoval.

RCD Mallorca - Real
La Liga
RCD Mallorca - Real Madrid CF: Online prenos z 31. kola La Ligy

MALLORCA - Futbalisti Realu Madrid zvíťazili v 31. kole španielskej La Ligy na trávniku RCD Mallorca 1:0. O jediný gól zápasu sa postaral v 48. minúte...

HK Nitra - HK
HK Nitra - HK Dukla Ingema Michalovce: Online prenos zo 6. semifinále Tipos extraligy

NITRA - Hokejisti HK Nitra sa stali prvými finalistami play-off Tipos extraligy 2023/24. "Corgoni" zdolali v sobotňajšom šiestom stretnutí HK Dukla Ingema...

ŠK Slovan Bratislava -
Niké liga
ŠK Slovan Bratislava - DAC 1904 Dunajská Streda: Online prenos z derby Niké ligy

BRATISLAVA - ŠK Slovan Bratislava získal rekordný štrnásty titul v najvyššej slovenskej futbalovej súťaži. Šiestu majstrovskú trofej v Niké lige za sebou...

HC Sparta Praha -
Česko
HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec: Online prenos z rozhodujúceho zápasu semifinále TELH

PRAHA - Hokejisti Třinca si zahrajú vo finále s Pardubicami. V 7. rozhodujúcom semifinálovom zápase play-off zdolali Spartu Praha 3:2 po štvrtom predĺžení...

Renáta Jamrichová
Pohár Billie-Jean Kingovej
Renáta Jamrichová - Veronika Erjavečová: Online z kvalifikácie Pohára Billie Jean Kingovej

BRATISLAVA - Slovenské tenistky postúpili na novembrový finálový turnaj Pohára Billie-Jean Kingovej v Seville.

HK Spišská Nová Ves - HC Košice: Online z piateho semifinále Tipos extraligy

SPIŠSKÁ NOVÁ VES - Hokejisti HK Spišská Nová Ves po veľkej dráme vyhrali piaty semifinálový duel na domácom ľade s HC Košice 4:3 po predĺžení.

Viktória Hrunčáková - Veronika
Viktória Hrunčáková - Veronika Erjavečová: Online z kvalifikácie Pohára Billie Jean Kingovej

BRATISLAVA - Slovenská tenistka Viktória Hrunčáková v druhom singli pohára Billie Jean Kingovej porazila slovinskú súperku Veroniku Erjavečovú po setoch...

Slovensko - Švajčiarsko
Reprezentácia
Slovensko - Švajčiarsko: Online prenos z prípravného zápasu na MS v hokeji 2024

HUMENNÉ - Slovenskí hokejisti zvíťazili aj v druhom vystúpení záverečnej časti prípravy na MS, keď v Humennom zdolali Švajčiarsko 5:3.

Anna Karolína Schmiedlová -
Anna Karolína Schmiedlová - Ela Nala Miličová: Online z kvalifikácie Pohára Billie Jean Kingovej

BRATISLAVA - Anna Karolína Schmiedlová zvládla úvodnú dvojhru proti Ele Nale Miličovej a poslala Slovensko do vedenia.

New York Islanders -
Juraj Slafkovský: Online prenos zo zápasu NY Islanders - Montreal

NEW YORK - Slovenský hokejista Juraj Slafkovský, ktorý si v predchádzajúcom zápase pripísal prvý hetrik v kariére, bol tentokrát bez bodu. Montreal prehral...