FotoVideo Na snímke v pozadí
Extraliga muži Aktualizované
VIDEO Siedmy zápas o všetkom rozhodol: Komárno oslavuje svoj tretí titul majstra Slovenska

BRATISLAVA - Volejbalisti Rieker UJS Komárno získali svoj tretí slovenský titul. V rozhodujúcom siedmom finále play-off Niké extraligy zvíťazili v pondelok...

Ostatné športy - strana 2

Dvojnásobná bronzová medailistka z
Vodné športy
Tá najkrajšia bodka za šampionátom: Slovenská výprava sa na ME dočkala ďalšej medaily

FUNCHAL - Slovenská reprezentantka v paraplávaní Tatiana Blattnerová získala striebornú medailu na ME. Na portugalskom ostrove Madeira obsadila druhú priečku...

Samuel Baláž
Slovenskému reprezentantovi ide karta: Baláž opäť nenašiel premožiteľa, vo finále zdolal krajana

BRATISLAVA - Slovenský reprezentant v rýchlostnej kanoistike Samuel Baláž po sobotňajšom víťazstve v K1 na 500 m na prvých kvalifikačných pretekoch na...

FotoVideo LeBron James a D'Angelo
Video NBA
VIDEO 11 prehier a dosť: Mašina Lakers zapla všetky motory, LeBron znovu ako záchranca lode

LOS ANGELES - Basketbalisti Los Angeles Lakers zabránili vyradeniu, keď v noci na nedeľu zvíťazili v štvrtom zápase 1. kola play-off zámorskej NBA doma...

Radosť volejbalistov Komárna
Extraliga muži
Dramatickejšie to už ani nemohlo byť: O víťazovi slovenskej extraligy rozhodne siedmy duel

KOMÁRNO - O titule v slovenskej volejbalovej extralige mužov sa rozhodne až v siedmom zápase.

Iľja Kovtun
Gymnastika
Bravúrny výkon ukrajinského gymnastu: Z MS si odnáša dve zlatá z dvoch rôznych kategórií

RIMINI - Ukrajinský gymnasta Iľja Kovtun získal v sobotu na majstrovstvách Európy mužov v talianskom Rimini dve zlaté medaily. Triumfoval na kráľovskej...

Foto Na snímke radosť hráčok
Niké Extraliga žien
Titulové oslavy môžu naplno vypuknúť: Piešťanské Čajky sa stali víťazom Niké Extraligy žien

PIEŠŤANY - Víťazom Niké Extraligy žien (Niké EXZ) v sezóne 2023/2024 sa stali basketbalistky Piešťanských Čajok.

FotoVideo Na snímke kanoisti Csaba
Video Olympijské hry
VIDEO Naposledy mu to pretieklo pomedzi prsty: Sympatický Slovák krok od splnenia svojho sna

BRATISLAVA - Už pred tromi rokmi bol blízko k splneniu olympijského sna. Slovenský rýchlostný kanoista Csaba Zalka však neuspel v internom rozstrele a...

Na snímke slovenská reprezentantka
Športová streľba
Ďalší úspech po zlomení svetového rekordu Vadovičová si z Kórey odnáša ďalšie zlato

ČCHANGWON - Slovenská parastreľkyňa Veronika Vadovičová získala zlatú medailu na podujatí Svetového pohára v kórejskom Čchangwone.

Slovenská kajakárka Eliška Mintálová
Favoriti nedali súperom nárok: Prvé nominačné preteky vyhrali Beňuš a Mintálová

BRATISLAVA - Prvé nominačné preteky vodných slalomárov vyhral v kategórii C1 Matej Beňuš, v pretekoch ženského kajaku bola najrýchlejšia Eliška Mintálová.

Márius Fízeľ
Bojové športy
Krásny ippon víťazne ukončil púť v Záhrebe: Fízeľ si odnáša z ME medailu

ZÁHREB - Slovenský džudista Márius Fízeľ získal na majstrovstvách Európy v Záhrebe bronzovú medailu v kategórii nad 100 kg. V rozhodujúcom súboji repasáže...

Švédski curleri zvíťazili vo
Zimné športy
Švédi potvrdili svoju dominanciu: Majstrovstvá sveta v curlingu ovládli európske krajiny

ÖSTERSUND - Švédski reprezentanti v curlingu sa stali majstrami sveta v miešaných dvojiciach.

Šermiari v akcii
Olympijské hry
Sen o olympiáde sa rozplynul: Slovenská fleuretistka končí v základnej skupine

DIFFERDANGE - Slovenská fleuretistka Gaia Cantucciová ukončila svoje pôsobenie v európskej olympijskej kvalifikácii šermiarov v luxemburskom Differdange...

Foto Armand Duplantis
Atletika
Okrem neho nikto neskočil šesť metrov: Duplantis napriek triumfu nebol spokojný

SU-ČOU - Švédsky skokan o žrď Armand Duplantis po triumfe v Sia-mene vyhral aj ďalší míting Diamantovej ligy v Su-čou.

Thomas Bach
Napriek obavám Bach srší optimizmom: Na tento otvárací ceremoniál nikto nezabudne

PARÍŽ - Predseda Medzinárodného olympijského výboru (MOV) Thomas Bach napriek bezpečnostným obavám verí, že otvárací ceremoniál hier v Paríži bude ikonický...

Video Vodné športy
VIDEO Po skvelom výkone vybojovali ešte jednu šancu: Slovenská dvojica chytila úžasný štart

BRATISLAVA - ZEMNÍK - Slovenský dvojkajak v zložení Csaba Zalka, Adam Botek sa 8.-9. mája predstaví na dodatkovej OH kvalifikácii v Szegede. V sobotu triumfoval...

Olympijský výbor reaguje na
Olympijský výbor reaguje na kritiku ohľadom konfliktu v Gaze: Palestína má isté miesto na OH

PARÍŽ - Na olympijských hrách v Paríži bude súťažiť šesť až osem palestínskych športovcov. Niektorých z nich pozve priamo Medzinárodný olympijský výbor...

Video Jazmin Sawyers
Bolestivé zranenie jej zobralo sen o zlate: LOH v Paríži prišli o majsterku Európy

LONDÝN - Halová majsterka Európy v skoku do diaľky z minulého roka Britka Jazmin Sawyersová príde kvôli pretrhnutej Achillovej šľache o olympijské hry v Paríži.

U športovcov zistili doping,
U športovcov zistili doping, no aj tak ich pustili na OH: Nakoniec získali až tri zlaté medaily

LAUSANNE - Šéf Medzinárodného olympijského výboru (MOV) Thomas Bach uviedol, že má "plnú dôveru" vo Svetovú antidopingovú agentúru (WADA) a s jej postupom...

Video Potýčka medzi hráčmi Los
Video NBA
VIDEO Rupli im nervy a pustili sa do seba: Hviezdy NBA pre potýčku nedohrali zápas

NEW YORK - Dallas vyhral nad LA Clippers 101:90 a išiel do vedenia 2:1 na zápasy. Domáci Luka Dončič musel v úvode striedať, nakoniec však ukončil zápas...