FotoVideo Slovinský cyklista Tadej Pogačar
Giro d´Italia
VIDEO Konkurencii nedal najmenšiu šancu: Pogačar dominoval v horskej etape a zvýšil náskok na čele

LIVIGNO - Slovinský cyklista Tadej Pogačar suverénnym spôsobom triumfoval v nedeľnej 15. etape Giro d´Italia a urobil razantný krok smerom k celkovému...

Cyklistika - strana 18

slovenský reprezentant v dráhovej
Cyklistika
Dán Larsen európskym šampiónom, Chren obsadil v bodovacích pretekoch 13. priečku

APELDOORN - Slovenský reprezentant v dráhovej cyklistike Martin Chren obsadil v nedeľných bodovacích pretekoch na ME v Apeldoorne 13. miesto bez zisku bodu.

Alžbeta Bačíková
Cyklistika
V akcii na šampionáte boli aj traja slovenskí reprezentanti, najlepšia bola Bačíková

Cyklistika
Zlatá medaila pre Belgičanku Kopeckú, Bačíková vo vylučovacích pretekoch tesne za prvou desiatkou

APELDOORN - Slovenská reprezentantka v dráhovej cyklistike Alžbeta Bačíková obsadila v sobotňajších vylučovacích pretekoch na ME v Apeldoorne 11. miesto....

Cyklistika
Medzi najužšiu elitu sa nedopracovali: Chren a Bačíková skončili na ME na rovnakom mieste

APELDOORN - Slovenský reprezentant Martin Chren obsadil 16. miesto v piatkovom scratchi na ME v dráhovej cyklistike v holandskom Apeldoorne.

Český cyklista Zdeněk Štybar
Cyklistika
Bagetári zo Slovenska? Český manažér si rypol do Sagana a slovenského tímu!

PRAHA - Český kontinentálny tím ATT Investments sa teší, že vo svojich radoch privíta cyklistu Zdeňka Štybara.

Francúz Julian Alaphilippe a
Tour de France
Bývalý Saganov konkurent dlho váhal, no až teraz sa odhodlal: Musel som si vybrať

PARÍŽ - Francúzsky cyklista Julian Alaphilippe vynechá tohtoročné preteky Tour de France.

Foto Remco Evenepoel sa doteraz
Zdravím, volám sa Remco a... Fanúšikovia Tour de France, toto sa vám bude páčiť

PARÍŽ - Belgická cyklistická hviezda Remco Evenepoel sa tento rok prvýkrát v kariére predstaví na Tour de France. O štarte majstra sveta a víťaza Vuelty...