Vodné športy - strana 4

Foto Slovenské akvabely na MS
Vodné športy
FOTO Slovenské dievčatá zažívajú rozprávkové MS: Nemáme slov, jedinečný úspech pre našu krajinu

DOHA - Slovenské akvabely postúpili na MS v plaveckých športoch v Dauhe prvýkrát v histórii do finále technických zostáv tímov.

Maďarský diaľkový plavec Kristóf
Zlato pre našich južných susedov: Maďarský plavec zabral a získal titul majstra sveta

DOHA - Maďarský diaľkový plavec Kristóf Rasovszky získal titul na MS v plaveckých športoch v katarskej Dauhe.

Foto Slovenská akvabela Viktória Reichová
FOTO Životný úspech na vrcholnom podujatí: Slovenka však môže dosiahnuť ešte viac

DOHA - Slovenská akvabela Viktória Reichová postúpila do finále voľného sóla na MS v plaveckých športoch v Dauhe.

Slovenské akvabely nepostúpili do
Najlepšia dvanástka bola nad ich sily: Slovenky skončili pred bránami finále

DAUHA - Slovenské akvabely nepostúpili do finále tímovej súťaže na MS v plaveckých športoch v katarskej Dauhe. V akrobatickej zostave predviedli 16. najlepší...

Grécka synchronizovaná plavkyňa Evangelia
Grécka akvabela získala titul majsterky sveta, Slovenka nepostúpila z kvalifikácie

DOHA - Grécka synchronizovaná plavkyňa Evangelia Plataniotiová získala na svetovom šampionáte v katarskej Dauhe titul majsterky sveta v technickom sóle....

Holandská diaľková plavkyňa Sharon
Na plaveckom šampionáte rozdali prvé medaily: Dychberúci súboj o zlato

DOHA - Holandská diaľková plavkyňa Sharon van Rouwendaalová získala prvú zlatú medailu na MS v plaveckých športoch v katarskej Dauhe.

Slovenská akvabela Viktória Reichová
Kúsoček od finále na MS: Slovenská akvabela dosiahla svoje doterajšie maximum

DOHA - Slovenská akvabela Viktória Reichová nepostúpila do finále technického sóla na MS v plaveckých športoch v Dauhe. V piatkovej kvalifikácii obsadila...

Adam Peaty
V netradičnom termíne a bez mnohých hviezd: Štartujú MS v plaveckých športoch

DOHA - Netradične v olympijskom roku sa po úpravách kalendára kvôli koronavírusu uskutočnia majstrovstvá sveta v plaveckých športoch v Dohe.

Ilustračné foto
Po bojkote olympiády v USA ukončil kariéru: Český šport prišiel o vzácnu osobnosť (†69)

PRAHA - Vo veku 69 rokov zomrel po dlhej chorobe bývalý český veslár Zdeněk Pecka, držiteľ dvoch bronzových olympijských medailí a dlhoročný tréner úspešného...

Plávanie - ilustračné foto
Sté výročie si žiadalo niečo špeciálne: Poznáme organizátora prestížneho podujatia

PARÍŽ - Paríž bude v roku 2026 hostiť majstrovstvá Európy v plaveckých športoch. Uskutoční sa na športoviskách, kde sa bude tento rok v lete pretekať o...

Švédsky skokan o
Ostatné
Švédi vyhlásili najlepších športovcov roka 2023, veľká pocta pre ťažko chorého Erikssona

ŠTOKHOLM - Za najlepších športovcov roka 2023 vo Švédsku vyhlásili atléta Armanda Duplantisa a plavkyňu Sarah Sjöströmovú.

Na archívnej snímke zo
Olympijský šampión dáva zbohom kariére: Nie som človek, ktorý túži iba doháňať čísla

SYDNEY - Austrálsky plavec Mack Horton oznámil koniec svojej profesionálnej športovej kariéry. Medzi jeho najväčšie úspechy patrí zisk zlatej medaily na...

Video Reprezentanti Španielska sa stali
Video Vodné športy
VIDEO ME sú za nami! Chorváti na konci pohoreli a Španieli sú novými majstrami

DUBROVNÍK - Reprezentanti Španielska sa stali premiérovo majstrami Európy vo vodnom póle.

Finálová dráma v boji o zlato: Vodné pólistky Holandska rekordným titulom prepísali históriu

EINDHOVEN - Vodné pólistky Holandska získali rekordný šiesty titul majsteriek Európy. Domáce reprezentantky triumfovali v sobotnom finále šampionátu v...

Video VIDEO Duel sme mali
VIDEO Duel sme mali pevne vo svojich rukách: Vodní pólisti sa so šampionátom rozlúčili triumfom

DUBROVNÍK/ZÁHREB - Vodní pólisti Gruzínska zdolali na ME v Chorvátsku hráčov Nemecka 15:10 a zahrajú si o konečné 9. miesto proti Francúzom. V súboji o...

Video Vodní pólisti Maďarska
VIDEO Neskutočná maďarsko-srbská dráma: Tesnejšie to už ani nemohlo byť

ZÁHREB - Vodní pólisti Maďarska sa stali prvými semifinalistami ME v Chorvátsku. V piatkovom štvrťfinálovom zápase v Záhrebe zvíťazili nad Srbskom 15:14...

Juraj Zaťovič zo Slovenska
Posledné miesto určite nebude: Slováci otočili zápas, v druhej polovici sa hralo na jednu bránu

DUBROVNÍK - Slovenskí reprezentanti vo štvrtok zvíťazili nad Izraelom 15:9 v zápase o 13.- 16. miesto. S turnajom sa rozlúčia záverečným súbojom o konečné...

Spackali záver a bolo po zápase: Slovensko malo favorita prakticky na lopate

DUBROVNÍK - Slovenskí reprezentanti vo vodnom póle prehrali vo svojom záverečnom treťom zápase v základnej D-skupine ME v Chorvátsku s Rumunskom 7:8.

Slovenská vlajka - ilustračné
To najlepšie na koniec: Slovenky sa rozlúčili so šampionátom dokonalým spôsobom

EINDHOVEN - Vodné pólistky Holandska a Španielska postúpili do semifinále ME v Eindhovene. Domáce Holanďanky si v utorňajšom štvrťfinále poradili s Veľkou...

Slovenské vodné pólistky
Trpká prehra pre naše baby: Slovenky viedli už 5:1, potom prišiel turecký uragán

EINDHOVEN - Vodné pólistky Slovenska nastúpia v utorok od 9.00 h proti Bulharkám v zápase o konečné 15. miesto na ME v Holandsku.