Program MS vo futbale 2018

Kompletný program zápasov na majstrovstvách sveta vo futbale 2018. Pozrite si program po jednotlivých dňoch a rozdelenie krajín do skupín na šampionáte v Rusku.

trofej MS vo futbale 2018

Rozdelenie krajín do skupín na MS 2018

Na majstrovstvách sveta v Rusku si zahrá spolu 32 futbalových reprezentácií rozdelených do 8 hracích skupín. Losovanie sa uskutočnilo 1. decembra 2017 za účasti ruského prezidenta Vladimíra Putina a trénerov všetkých krajín, ktoré sa šampionátu zúčastnia.

Skupina A

Rusko, Saudská Arábia, Egypt, Uruguaj

Skupina B

Portugalsko, Španilsko, Maroko, Irán

Skupina C

Francúzsko, Austrália, Peru, Dánsko

Skupina D

Argentína, Island, Chorvátsko, Nigéria

Skupina E

Brazília, Švajčiarsko, Kostarika, Srbsko

Skupina F

Nemecko, Mexiko, Švédsko, Južná Kórea

Skupina G

Belgicko, Panama, Tunisko, Anglicko

Skupina H

Poľsko, Senegal, Kolumbia, Japonsko

Kompletný program MS vo futbale 2018

Štvrtok 14. 6. 2018
Skupina A 17:00 Rusko - Saudská Arábia Moskva
Piatok 15. 6. 2018
Skupina A 14:00 Egypt - Uruguaj Jekaterinburg
Skupina B 17:00 Maroko - Irán Petrohrad
Skupina B 20:00 Portugalsko - Španielsko Petrohrad
Sobota 16. 6. 2018
Skupina C 12:00 Francúzsko - Austrália Kazaň
Skupina D 15:00 Argentína - Island Moskva
Skupina C 18:00 Peru - Dánsko Saransk
Skupina D 21:00 Chorvátsko - Nigéria Kalingrad
Nedeľa 17. 6. 2018
Skupina E 14:00 Kostarika - Srbsko Samara
Skupina F 17:00 Nemecko - Mexiko Moskva
Skupina E 20:00 Brazília - Švajčiarsko Rostov nad Donom
Pondelok 18. 6. 2018
Skupina F 14:00 Švédsko - Južná Kórea Nižný Novgorod
Skupina G 17:00 Belgicko - Panama Soči
Skupina G 20:00 Tunisko - Anglicko Volgograd
Utorok 19. 6. 2018
Skupina H 14:00 Kolumbia - Japonsko Saransk
Skupina H 17:00 Poľsko - Senegal Moskva
Skupina A 20:00 Rusko - Egypt Petrohrad
Streda 20. 6. 2018
Skupina B 14:00 Portugalsko - Maroko Moskva
Skupina A 17:00 Uruguaj - Saudská Arábia Rostov nad Donom
Skupina B 20:00 Irán - Španielsko Kazaň
Štvrtok 21. 6. 2018
Skupina C 14:00 Dánsko - Austrália Samara
Skupina C 17:00 Francúzsko - Peru Jekaterinburg
Skupina D 20:00 Argentína - Chorvátsko Nižný Novgorod
Piatok 22. 6. 2018
Skupina E 14:00 Brazília - Kostarika Petrohrad
Skupina D 17:00 Nigéria - Island Volgograd
Skupina E 20:00 Srbsko - Švajčiarsko Kalingrad
Sobota 23. 6. 2018
Skupina G 14:00 Belgicko - Tunisko Moskva
Skupina F 17:00 Južná Kórea - Mexiko Rostov nad Donom
Skupina F 20:00 Nemecko - Švédsko Soči
Nedeľa 24. 6. 2018
Skupina G 14:00 Anglicko - Panama Nižný Novgorod
Skupina H 17:00 Japonsko - Senegal Jekaterinburg
Skupina H 20:00 Poľsko - Kolumbia Kazaň
Pondelok 25. 6. 2018
Skupina A 16:00 Uruguaj - Rusko Samara
Skupina A 16:00 Saudská Arábia - Egypt Volgograd
Skupina B 20:00 Španielsko - Maroko Kalingrad
Skupina B 20:00 Irán - Portugalsko Saransk
Utorok 26. 6. 2018
Skupina C 16:00 Austrália - Peru Soči
Skupina C 16:00 Dánsko - Francúzsko Moskva
Skupina D 20:00 Nigéria - Argentína Petrohrad
Skupina D 20:00 Island - Chorvátsko Rostov nad Donom
Streda 27. 6. 2018
Skupina F 16:00 Južná Kórea - Nemecko Kazaň
Skupina F 16:00 Mexiko - Švédsko Jekaterinburg
Skupina E 20:00 Srbsko - Brazília Moskva
Skupina E 20:00 Švajčiarsko - Kostarika Nižný Novgorod
Štvrtok 28. 6. 2018
Skupina H 16:00 Japonsko - Poľsko Volgograd
Skupina H 16:00 Senegal - Kolumbia Samara
Skupina G 20:00 Panama - Tunisko Saransk
Skupina G 20:00 Anglicko - Belgicko Kalingrad
Vyraďovacia fáza
Sobota 30. 6. 2018
Osemfinále 16:00 1C - 2D Kazaň
Osemfinále 20:00 1A - 2B Soči
Nedeľa 1. 7. 2018
Osemfinále 16:00 1B - 2A Moskva
Osemfinále 20:00 1D - 2C Nižný Novgorod
Pondelok 2. 7. 2018
Osemfinále 16:00 1E - 2F Samara
Osemfinále 20:00 1G - 2H Rostov nad Donom
Utorok 3. 7. 2018
Osemfinále 16:00 1F - 2E Petrohrad
Osemfinále 20:00 1H - 2G Moskva
Piatok 6. 7. 2018
Štvrťfinále 16:00 W49 - W50 Nižný Novgorod
Štvrťfinále 20:00 W53 - W54 Kazaň
Sobota 7. 7. 2018
Štvrťfinále 16:00 W55 - W56 Samara
Štvrťfinále 20:00 W51 - W52 Soči
Utorok 10. 7. 2018
Semifinále 20:00 W57 - W58 Petrohrad
Streda 11. 7. 2018
Semifinále 20:00 W59 - W60 Moskva
Sobota 11. 7. 2018
O tretie miesto 20:00 L61 - L62 Petrohrad
Sobota 15. 7. 2018
Finále 20:00 W61 - W62 Moskva