Švédsko - Poľsko: ONLINE prenos z MS V HOKEJI 2024

OSTRAVA - Švédski hokejisti porazili Poliakov pomerom 5:1.

MS v hokeji: Rakúsko
Rakúsko - Švajčiarsko: ONLINE prenos z MS V HOKEJI 2024

PRAHA - Švajčiari zdolali Rakúšanov pomerom 6:5.

Lotyšsko - Francúzsko: ONLINE prenos z MS V HOKEJI 2024

OSTRAVA - Hokejisti Lotyšska zvíťazili nad Francúzskom 3:2 po predĺžení vo svojom druhom zápase v "slovenskej" B-skupine MS.

MS v hokeji: Dánsko
Dánsko - Kanada: ONLINE prenos z MS V HOKEJI 2024

PRAHA - Hokejisti Kanady zvíťazili aj vo svojom druhom zápase na MS v Prahe. V nedeľňajšom stretnutí A-skupiny zdolali Dánsko 5:1.

MS v hokeji: Fínsko
Fínsko - Veľká Británia: ONLINE prenos z MS V HOKEJI 2024

PRAHA - Fínski hokejisti si na MS pripísali prvé víťazstvo. V nedeľnom stretnutí pražskej A-skupiny deklasovali Veľkú Britániu 8:0.

MS v hokeji: Slovensko
Slovensko - Kazachstan: ONLINE prenos z MS V HOKEJI 2024

OSTRAVA - Slovenskí hokejisti si na MS v Ostrave pripísali prvý triumf. Vo svojom druhom zápase na šampionáte zdolali v nedeľu v B-skupine Kazachstan 6:2...

MS v hokeji: USA
USA - Nemecko: ONLINE prenos z MS V HOKEJI 2024

OSTRAVA - Hokejisti USA zvíťazili nad Nemeckom 4:1 v sobotňajšom zápase "slovenskej" B-skupiny na MS v Ostrave.

MS v hokeji: Nórsko
Nórsko - Česko: ONLINE prenos z MS V HOKEJI 2024

PRAHA - Českí hokejisti vyhrali nad Nórskom 6:3 a zatiaľ sú po dvoch zápasoch stopercentní.

MS v hokeji: Poľsko
Poľsko - Lotyšsko: ONLINE prenos z MS V HOKEJI 2024

OSTRAVA - Hokejisti Lotyšska zvíťazili nad Poľskom 5:4 po predĺžení v sobotňajšom zápase "slovenskej" B-skupiny na MS v Ostrave.

Rakúsko - Dánsko: ONLINE prenos z MS V HOKEJI 2024

PRAHA - Hokejisti Dánska vyhrali 5:1 nad Rakúskom v sobotňajšom zápase pražskej A-skupiny svetového šampionátu. Dva góly severského tímu strelil Joachim...

MS v hokeji: Francúzsko
Francúzsko - Kazachstan: ONLINE prenos z MS V HOKEJI 2024

OSTRAVA - Hokejisti Kazachstanu vstúpili víťazne do B-skupiny 78. MS, keď v zápase ostravskej skupiny zdolali Francúzsko 3:1.

MS v hokeji: Veľká
Veľká Británia - Kanada: ONLINE prenos z MS V HOKEJI 2024

PRAHA - Online prenos zo zápasu Veľká Británia - Kanada na majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji 2024 v Českej republike.

Švédsko - USA: ONLINE prenos z MS V HOKEJI 2024

OSTRAVA - Švédski hokejisti vstúpili víťazne do B-skupiny 78. MS, keď v šlágri ostravskej skupiny zdolali USA 5:2.

MS v hokeji: Česko
Česko - Fínsko: ONLINE prenos z MS V HOKEJI 2024

PRAHA - Českí hokejisti vyhrali v piatok v druhom zápase A-skupiny MS v Ostrave nad Fínskom 1:0 po predĺžení a nájazdovom rozstrele.

Slovensko - Nemecko: ONLINE prenos z MS V HOKEJI 2024

OSTRAVA - Slovenskí hokejoví reprezentanti prehrali v úvodnom zápase B-skupiny majstrovstiev sveta s Nemeckom 4:6.

MS v hokeji: Švajčiarsko
Švajčiarsko - Nórsko: ONLINE prenos z MS V HOKEJI 2024

PRAHA - Švajčiarski hokejisti vyhrali v piatok v otváracom zápase A-skupiny 87. MS nad Nórskom 5:2.

MS v hokeji 2024:
Švédsko - Slovensko: ONLINE prenos z MS V HOKEJI 2024

Online prenos zo zápasu Švédsko - Slovensko na majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji 2024 v Českej republike.

Slovensko - Lotyšsko: ONLINE prenos z MS V HOKEJI 2024

Online prenos zo zápasu Slovensko - Lotyšsko na majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji 2024 v Českej republike.

Francúzsko - Slovensko: ONLINE prenos z MS V HOKEJI 2024

Online prenos zo zápasu Francúzsko - Slovensko na majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji 2024 v Českej republike.

Fínsko - Švajčiarsko: ONLINE prenos z MS V HOKEJI 2024

Online prenos zo zápasu Fínsko - Švajčiarsko na majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji 2024 v Českej republike.