KHL - strana 17

Július Hudáček
KHL
Hudáček nezabránil ďalšej prehre v play-off: Jeho Spartak Moskva je na pokraji vypadnutia

MOSKVA - Hokejisti Salavatu Julajev Ufa vyhrali v treťom zápase štvrťfinále play-off Východnej konferencie na ľade Traktora Čeľabinsk 4:0 a v sérii vedú 2:1.

Jakub Krejčík, Pavel Kraskovsky
KHL
Dramatické súboje v play-off KHL: Moskovské derby aj duel na ľade Lokomotivu rozhodol gól

MOSKVA - V prvom stretnutí štvrťfinále Východnej konferencie play off hokejovej KHL zvíťazil Traktor Čeľabinsk na ľade Ufy 3:1.

Michal Čajkovský so spoluhráčmi
Hokej
Čajkovského Dinamo vstúpilo do play-off víťazne: O tesnom triumfe rozhodol Jaškin

MOSKVA - Hokejisti Metallurgu Magnitogorsk vstúpili úspešne do play-off KHL. V prvom dueli štvrťfinále Východnej konferencie zdolali doma Barys Nursultan...

Gólová radosť Michala Čajkovského
KHL
Čajkovský zakončil základnú časť gólom a asistenciou, Hudáček nezabránil prehre Spartaka

MOSKVA - Slovenský hokejový obranca Michal Čajkovský si v záverečný deň základnej časti KHL vylepšil osobné štatistiky, keď pomohol gólom a asistenciou...

Libor Hudáček
KHL
Koniec Libora Hudáčka v KHL: S klubom rozviazal zmluvu, ďalšie kroky vedú do Švajčiarska

NIŽNEKAMSK - Slovenský hokejista Libor Hudáček dohrá tohtoročnú sezónu vo Švajčiarsku. Po ukončení zmluvy s Neftechimikom Nižnekamsk bude pôsobiť v tíme...

Martin Bakoš sa raduje
Hokej
Slováci hviezdili pri triumfe Spartaka nad Soči: Víťazne aj Čajkovský a Hudáček

MOSKVA - Slovenský hokejista Martin Bakoš prispel gólom a asistenciou k triumfu Spartaka Moskva nad Soči 6:1 v utorkovom zápase KHL. Jeho krajan Július...

Libor Hudáček sa stal
KHL
Nečakaná správa z Ruska: Najproduktívnejší hráč Libor Hudáček na odchode z Nižnekamsku!

NIŽNEKAMSK - Slovenský hokejový reprezentant Libor Hudáček možno zamieri z KHL do švajčiarskeho klubu Lausanne HC. Jeho súčasný zamestnávateľ Neftechimik...

KHL
Július Hudáček vychytal ďalší triumf Spartaka, Čajkovský si vylepšil bodové štatistiky

MOSKVA - Hokejisti Dinama Moskva zvíťazili v sobotu na ľade Jokeritu Helsinki 5:4 po predĺžení v zápase Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL). Jednou asistenciou...

Libor Hudáček a Dávid
KHL
Dlhočizná séria prehier je konečne na konci: Víťazný gól mal Hudáčkov rukopis

MOSKVA - Slovenský hokejista Libor Hudáček sa vo štvrtkovom zápase KHL jednou asistenciou podieľal na víťazstve Neftechimiku Nižnekamsk na ľade Amuru Chabarovsk...

Adam Liška v drese
KHL
Adam Liška skóroval v drese Čerepovca: Jeho zásah proti Lokomotivu nestačil

MOSKVA - Hokejisti Chabarovsku zvíťazili v utorkovom domácom zápase KHL nad Jekatrinburgom 2:1 po predĺžení. Rozhodujúci gól strelil v 64. minúte český...

Gólová radosť hráčov Magnitogorsku
KHL
Každá séria má svoj koniec: Magnitogorsk vyšiel naprázdno prvýkrát od 9. januára

MAGNITOGORSK - Víťaznú šnúru hokejistov Metallurgu Magnitogorsk v KHL ukončili v nedeľu hráči Jokeritu Helsinki. Fínsky účastník nadnárodnej súťaže triumfoval...

KHL
Slováci v KHL nevyšli naprázdno: Libor Hudáček aj Čajkovský vylepšili svoje bodové štatistiky

MOSKVA - Hokejisti Dinama Moskva vyhrali na ľade Čerepovca 5:2 v nedeľňajšom zápase KHL. Jednou asistenciou k tomu prispel aj slovenský obranca Michal...

KHL
Nešťastné obdobie pre Nižnekamsk: Libor Hudáček trafil do čierneho, jeho tím však opäť zlyhal

ČEĽABINSK - Ani gól Libora Hudáčka nepomohol hokejistom Neftechimika Nižnekamsk k bodovému zisku v stredajšom zápase KHL na ľade Čeľabinska. Slovenský...

KHL
Čajkovský aj Dinamo opäť bodovali: Slovenský obranca prispel k výhre s Petrohradom

MOSKVA - Hokejisti Dinama Moskva zdolali v šlágri pondelkového programu KHL na domácom ľade SKA Petrohrad 2:0. Na víťazný gól Dmitrija Kagarlického v 44....

KHL
Michal Čajkovský v KHL veľkou hviezdou: Čistý hetrik za 10 minút mu vyniesol premiérové ocenenie

MOSKVA - Slovenského hráča Dinama Moskva Michala Čajkovského vyhlásili za najlepšieho obrancu týždňa v Kontinentálnej hokejovej lige (KHL). Ocenenie získal...

Hokej
Spartak Moskva utrpel vysokú prehru: Hudáček inkasoval až päť gólov

MOSKVA – V úvodnom sobotnom zápase hokejovej KHL zvíťazili hráči Ufy na ľade Barysu Nur-Sultan 3:2 po predĺžení. O víťazstve hostí rozhodol v 62. minúte...

Video Gólová radosť Michala Čajkovského
Video KHL
VIDEO Hrdina Čajkovský zažil v KHL životný zápas: Obrancovia nezvyknú často strieľať hetriky

MOSKVA - Slovenský hokejový reprezentant Michal Čajkovský bol ústrednou postavou piatkového zápasu KHL Dinamo Moskva - HK Soči (4:0). Dvadsaťosemročný...

KHL
Neuveriteľný výkon slovenského obrancu: Michal Čajkovský strelil čistý hetrik!

MOSKVA - Slovenský hokejový obranca Michal Čajkovský strelil čistý hetrik v rozmedzí jedenástich minút a výrazne sa podieľal na víťazstve Dinama Moskva...

Martin Bakoš
KHL
Bakoš v KHL s ďalšou asistenciou, Hudáčkovci sa výhier nedočkali

MOSKVA - Slovenský hokejista Martin Bakoš si pripísal vo štvrtkovom domácom zápase KHL proti Metallurgu Magnitogorsk na konto asistenciu. Jeho tím v bránke...