Lalkovič: lepšia zmluva s Chelsea a možný odchod

Milan Lalkovič
Milan Lalkovič

LONDÝN – Kapitán slovenskej futbalovej reprezentácie do 21 rokov Milan Lalkovič predĺžil zmluvu s anglickým klubom FC Chelsea do konca sezóny. Platnosť pôvodného kontraktu vypršala rýchlonohému ofenzívnemu hráčovi po skončení uplynulého ročníka.

Počas neho ho kmeňový klub poslal aj na hosťovanie do portugalskej Superligy, kde však za Vitóriu Guimaraes zasiahol len do ôsmich súťažných duelov. Vždy ako striedajúci hráč.

Vedenie The Blues ponúklo Miňovi ročné predĺženie zmluvy, napriek tomu je pravdepodobné, že Lalkovič opäť pôjde niekam na hosťovanie.

„Uvidíme, čo bude. Som však rád, že s FC Chelsea sme predĺžili kontrakt za vylepšených podmienok. Prvé mužstvo začne prípravu až 8. júla, preto budem trénovať už skôr s rezervou. Uvidíme, ako to potom tréneri prerozdelia. V stredu som absolvoval lekársku prehliadku a fyzické testy," povedal Lalkovič.

Vo väčšine krajín sa prestupový trh iba otvoril, preto ešte vôbec nie je isté, ako dopadne. „Som teraz rád za to, ako to je. Na novú sezónu sa budem pripravovať s Chelsea a ak niečo má prísť, tak to príde," doplnil bývalý hráč Doncastru Rovers a holandského ADO Den Haag.


Zdroj:
športky, SITA
Foto:
SITA

DISKUSIA