Real je vo výbornej forme, milánsky Inter deklasoval tromi gólmi

Kaká a Hugo CampagnaroKaká a Hugo Campagnaro Zdroj: SITA

ST. LOUIS - Futbalisti Realu Madrid sú pred začiatkom španielskej La Ligy vo výbornej forme, ktorú potvrdili aj sobotňajším víťazstvom 3:0 v americkom St. Louis nad talianskym Interom Miláno.

Biely balet vyhral päť zo šiestich predsezónnych súbojov. Sobotňajší duel museli na pár minút prerušiť, keďže na ihrisko vbehlo niekoľko fanúšikov, ktorí si chceli podať ruky s hráčmi Realu. Stretnutie sledovalo 54 184 divákov, čo je najvyššia návšteva na futbalovom zápase v St. Louis. Skóre otvoril v 12. min Kaká, v prvom polčase skóroval aj Cristiano Ronaldo. V druhom polčase si dal vlastný gól Ricardo Gabriel Álvarez.

"Som nadšený z tohto tímu a hráčov. Nielen tu, ale na každom štadióne bola perfektná atmosféra a výborní fanúšikovia. Futbal v Amerike veľmi rýchlo napreduje," citovala agentúra Reuters trénera Realu Carla Ancelottiho.

Inter Miláno - Real Madrid 0:3 (0:2)
Góly: 12. Kaká, 39. Cristiano Ronaldo, 68. Álvarez (vl.)