Panika v kabíne Realu Madrid: Ronaldo má opäť problémy

Cristiano RonaldoCristiano Ronaldo Zdroj: SITA

MADRID - Futbalista Cristiano Ronaldo pre zranenie nedohral utorňajší úvodný zápas španielskeho Superpohára s Atletico Madrid. Kapitán Realu Madrid sa sťažoval na bolesť ľavej podkolennej šľachy a v polčase striedal. Rozsah zranenia by malo určiť dnešnej podrobné vyšetrenie.

Držiteľ Zlatej lopty pre najlepšieho hráča sveta za minulý rok nebol vo svojej koži a od začiatku nebol na trávniku vidieť toľko ako obvykle. V prestávke potom prepustil miesto Jamesovi Rodríguezovi, ktorý otvoril skóre, ale Atlético v 88. minúte vyrovnalo na konečných 1: 1.

"Cristiano cítil bolesť v ľavej podkolennej šľache a necítil sa komfortne. Na prvý pohľad to snáď nebude také vážne, podstúpi vyšetrenie," povedal tréner Realu Carlo Ancelotti.

Viac o téme: Cristiano Ronaldo Real Madrid Zranenie Superpohár