Moskovské CSKA triumfom potvrdilo post lídra: Parádny obrat Petrohradu

Tím CSKA Moskva pozíciu lídra potvrdil triumfomTím CSKA Moskva pozíciu lídra potvrdil triumfom Zdroj: cska-hockey.ru

MOSKVA - Hokejisti Torpeda Nižnij Novgorod triumfovali v stredajšom zápase základnej časti KHL nad Severstaľom Čerepovec 3:1. O výsledku rozhodla už úvodná tretina, ktorú domáci po góloch Sergeja Kosticyna, Arťoma Aľajeva a Kasparsa Daugavinša vyhrali 3:0.

Pozíciu lídra súťaže potvrdilo CSKA Moskva, ktoré zvíťazilo na ľade Dinama Minsk 3:1. Hviezdou duelu bol v drese hostí Geoff Platt, autor dvoch gólov.

SKA Petrohrad otočil priebeh stretnutia proti Salavatu Julajev Ufa. Domáci prehrávali po dvoch tretinách 2:3, ale troma presnými zásahmi v záverečnej časti hry napokon triumfovali 5:3.

Medveščak Záhreb - Lokomotiv Jaroslavľ 1:2 po predĺžení (0:0, 0:0, 1:1 - 0:1)
Góly: 47. Saarinen - 46. Kapustin, 63. Koledov

Torpedo Nižnij Novgorod - Severstaľ Čerepovec 3:1 (3:0, 0:0, 0:1)
Góly: 4. S. Kosticyn, 11. Aľajev, 13. Daugaviňš - 53. Vovčenko

Dinamo Minsk - CSKA Moskva 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
Góly: 59. Cheechoo - 2. a 37. Platt, 60. A. Radulov

Dinamo Moskva - Ak Bars Kazaň 0:2 (0:1, 0:1, 0:0)
Góly: 12. Svitov, 39. Sjögren

SKA Petrohrad - Salavat Julajev Ufa 5:3 (2:1, 0:2, 3:0)
Góly: 4. Kutejkin, 15. Dadonov, 49. Burdasov, 53. Kadejkin, 60. Moses - 15. Majorov, 37. Hartikainen, 38. I. Grigorenko

Spartak Moskva - Metallurg Magnitogorsk 3:2 po sam. nájazdoch (1:2, 0:0, 1:0 - 0:0, 1:0)
Góly: 18. Radil, 60. Bodrov, rozhodujúci sam. nájazd Wellman - 12. Zaripov, 13. Kosov

Viťaz Podoľsk - Lada Togliatti 0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
Góly: 47. Magogin, 60. Belousov

Viac o téme: CSKA Moskva Dinamo Minsk