Frustrovaný Zidane stráca vieru: Real Madrid má ďalšie dva vážne problémy

Na snímke zamyslený tréner Realu Madrid Zinedine Zidane
Na snímke zamyslený tréner Realu Madrid Zinedine Zidane

MADRID - Manažér bieleho baletu Zinedine Zidane sa bude musieť v najbližších pár zápasoch zaobísť bez obrancu Marcela a kreatívneho záložníka Luku Modriča. Obidvaja spomínaní hráči si odniesli svalové zranenia z posledného víťazného zápasu proti Malage (2:1).

Real Madrid síce zvládol toto náročné stretnutie, ktoré rozhodol dvomi gólmi kapitán Sergio Ramos, ale v nasledujúcich zápasoch to budú mať Madridisti náročné, keďže na listinu zranených hráčov pribudli ďalšie opory kráľovského klubu.

Marcelo musel po polhodine hry striedať kvôli zraneniu stehenného svalu a neskôr jeho kroky na lavičku náhradníkov nasledoval aj Luka Modrič, ktorého tiež trápil poranený sval. Brazílsky obranca by mal chýbať približne 3 až 4 týždne, naopak chorvátsky záložník by mal byť mimo hry dva týždne. Modrič by tak mal stihnúť dôležitý osemfinálový zápas proti tímu Mareka Hamšíka - Neapolu.
 
Na maródke Realu Madrid sa momentálne nachádzajú aj iní hráči, a to Daniel Carvajal, Pepe a Gareth Bale. Mimo hry je aj Danilo a James, pričom menšie zdravotné problémy má aj hviezdny Cristiano Ronaldo. "Som už otrávený zo všetkých zranení, lebo nás čaká veľa zápasov a začínam byť pesimistický," priznal pred pohárovou odvetou Copa del Rey proti Celte Vigo kouč Zinedine Zidane.

 


Tagy: Real Madrid Luka Modrič Gareth Bale Marcelo Sergio Ramos Zinedine Zidane Daniel Carvajal

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Primera Division
Zdroj:
športky
Foto:
TASR

DISKUSIA