Fusion Fight Night 15: Galavačer Bojových športov

Fusion Fight Night 15
Fusion Fight Night 15

BRATISLAVA - Už 15.júna sa v bratislavskej Hant Aréne uskutoční ďalší galavečer bojových športov pod názvom FUSION FIGHT NIGHT 15. Fusion Fight Night je značka medzinárodnej série podujatí bojových športov, s dôrazom na MMA, K1 a BOX .Galavečer s poradovým číslom 15 sa uskutoční symbolicky práve 15.6.

Počas večera uvidia diváci spolu 11 zápasov (3 zápasy v K1, 3 zápasy v Boxe, 4 zápasy v MMA a jeden zápas ThaiBox).

MMA zápas domáceho Samuela Krištofoviča možno považovať za vrchol večera, keďže tohto borca bratislavského Chaos Gymu zdobí skvelá bilancia 6:0.

“PIRÁT”…tak znie prezývka 27 ročného Samuela Krištofoviča a určite by si ju mali zapamätať aj fanúškovia, ktorí sa až tak veľmi nezaujímajú o dianie v MMA scéne, keďže sa jedná o vychádzajúcu športovú hviezdu. Znalci scény naopak predpokladajú, že Pirát sa pod vedením svojho trénera  Kamila Cibińského pripravuje na jeden z najnáročnejších zápasov kariéry, vzhľadom na tlak náročného bratislavského publika očakávajúceho víťazstvo.


Ďalších borcov z domácich klubov, ako napríklad Bratislavská Boxerňa, či Box Club Aircraft si predstavíme v najbližších dňoch.

Organizátori sa rozhodli, že všetky zápasy FUSION FIGHT NIGHT 15  sa uskutočnia v ringu. Ring - na rozdiel od momentálne populárnej klietky - umožňuje divákom lepší a čistejší pohľad na dianie zápasov.

Lístky v cene už od 12 EUR na Predpredaj.sk.


Zdroj:
PR článok
Foto:
Fusion Fight Night 15

DISKUSIA