Aubameyang by sa rád vrátil do Milána: Čo mám robiť, keď spia?

Sklamaný Pierre-Emerick Aubameyang
Sklamaný Pierre-Emerick Aubameyang

MILÁNO - Zástupcovia talianskeho futbalového klubu AC Miláno sú ochotní zaplatiť 75 miliónov eur a vzdať sa M´Bayeho Nianga, aby získali útočníka Andreu Belottiho z FC Turín. Športový riaditeľ "rossoneri" Massimiliano Mirabelli si bol prípadnú novú akvizíciu pozrieť naživo pri triumfe "Tora" nad Trapani 7:1 v stretnutí talianskeho pohára.

Informáciu zverejnil portál football-italia.net s odvolaním sa na talianske periodikum La Stampa. Dvadsaťtriročný kanonier má v zmluve s "Il Gallo" zahrnutú výstupnú klauzulu vo výške 100 miliónov eur, ale platí iba pre záujemcov mimo Talianska. Tréner FC Turín Siniša Mihajlovič by eventuálne mohol mať záujem o Nianga, ktorého viedol už počas pôsobenia v Miláne.

Taliansky reprezentant Belotti je momentálne prioritou AC Miláno na prestupovom trhu, hoci sa skôr počas leta javil reálnejší prestup gabonského útočníka Borussie Dortmund Pierra-Emericka Aubameyanga. "Rád by som sa vrátil späť, ale keď 'spia', čo mám robiť?" povedal absolvent mládežníckej akadémie "rossoneri" Aubameyang počas živého vysielania na sociálnej sieti Instagram.


Tagy: AC Miláno Pierre-Emerick Aubameyang

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Serie A
Zdroj:
SITA
Foto:
SITA

DISKUSIA