Prezident ÚLK Ivan Kozák: Verím, že nájdeme nádhernú futbalovú Miss!

Ilustračné foto
Ilustračné foto

BRATISLAVA - V polovici augusta predstavila Únia ligových klubov (ÚLK) nový projekt s názvom Miss Fortuna ligy.

Cieľom je nájsť najsympatickejšie dievča najvyššej slovenskej futbalovej súťaže. Kandidátky sa môžu stále hlásiť, a to na webe www.missfortunaligy.sk alebo na kastingoch priamo na štadiónoch Fortuna ligy. 

"Musím povedať, že som pozitívne prekvapený počtom prihlásených dievčat. Teším sa na vyvrcholenie tohto projektu a verím, že nájdeme naozaj krásnu a futbalovú Miss, ktorá bude dobre reprezentovať vlastný klub, ale aj našu ligu,“ hovorí v rozhovore pre fortunaliga.sk prezident ÚLK Ivan Kozák. 

Novou a vlastne prvou Miss Fortuna ligy sa chce stať už vyše 100 dievčat. Tie musia už pri registrácii vyjadriť svoju klubovú príslušnosť. Najviac záujemkýň je z Dunajskej Stredy, kde sa do súťaže zapojilo už 25 dievčat. "Veď, prečo to nevyskúšať,“ hovorila krásna Viktória, ktorá sa do súťaže zapojila práve v Dunajskej Strede. Nielen ona zbiera postupne hlasy fanúšikov. Práve tí svojim hlasovaním na web stránke rozhodnú o postupujúcej trojici z každého klubu do semifinále. 

Kastingy na každom štadióne Fortuna ligy

 Záujemkyne o novú Miss Fortuna ligy sa môžu prihlasovať buď online na webe www.missfortunaligy.sk alebo priamo na štadióne svojho klubu počas kastingov. Tie sa konajú postupne v každom jednom fortunaligovom tíme, najbližšie v sobotu v Poprade, kde hrá svoje domáce zápasy Tatran Prešov a v nedeľu v Zlatých Moravciach. 

Program Miss Fortuna ligy

Všetky záujemkyne sa môžu hlásiť buď online, alebo na kastingoch do konca septembra, v októbri a novembri sú na programe semifinálové kolá, do ktorých postúpia tri kandidátky z každého klubu s najväčším počtom hlasov. Na konci roka spoznáme finálovú 12-ku a v apríli 2018 je na programe slávnostný galavečer, kde sa dozvieme meno prvej Miss Fortuna ligy. 


Tagy: Ivan Kozák

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Fortuna ligy
Zdroj:
PR článok
Foto:
fortunaliga.sk

DISKUSIA