ZOH 2018: Program hier na sobotu 10. 2. 2018
Pozrite si program zimných olympijských hier v Pjongčangu na 10. 2. 2018. V sobotu sa bude súťažiť v športových disciplínach bežecké lyžovanie, biatlon, curling, hokej, rýchlokorčuľovanie, sánkovanie, skoky na lyžiach, snowboarding a šortrek.
Program ZOH 2018
Dnes na OH v Pjongčangu
Dnes je na programe olympijských hier v Pjongčangu bežecké lyžovanie žien, biatlon žien, curling, ženský hokej, rýchlokorčulovanie žien, sánkovanie mužov, skoky na lyžiach mužov, snowboarding mužov a šortrek.
Bežecké lyžovanie - ženy
7:15 Skiatlon 2x7,5 km
Biatlon - ženy
11:15 Šprint 7,5 km
Curling - zmiešané družstvá
0:05 Čína - Spojené štáty
0:05 Nórsko - Fínsko
0:05 Kanada - Švajčiarsko
0:05 Kórejská republika - Športovci z Ruska
11:05 Športovci z Ruska - Kanada
11:05 Švajčiarsko - Kórejská republika
11:05 Nórsko - Spojené štáty
11:05 Fínsko - Čína
Hokej - ženy
7:40 Japonsko - Švédsko
12:10 Švajčiarsko - Kórejská republika
Rýchlokorčuľovanie - ženy
11:00 3000 m
Sánkovanie - muži
10:10 Jednotlivci (1. jazda)
11:55 Jednotlivci (2. jazda)
Skoky na lyžiach - muži
11:20 Stredný mostík (skúšobný skok)
12:35 Stredný mostík (1. kolo)
13:35 Stredný mostík (finále)
Snowboarding - muži
1:00 Slopestyle (1. kvalifikačná rozjazda)
1:00 Slopestyle (1. kvalifikačná rozjazda, 1. jazda)
1:47 Slopestyle (1. kvalifikačná rozjazda, 2. jazda)
4:00 Slopestyle (2. kvalifikačná rozjazda)
4:00 Slopestyle (1. kvalifikačná rozjazda, 1. jazda)
4:47 Slopestyle (2. kvalifikačná rozjazda, 2. jazda)
Šortrek
10:00 1500 m - muži (1. jazda)
10:05 1500 m - muži (2. jazda)
10:10 1500 m - muži (3. jazda)
10:15 1500 m - muži (4. jazda)
10:20 1500 m - muži (5. jazda)
10:25 1500 m - muži (6. jazda)
10:44 500 m - ženy (1. jazda)
10:47 500 m - ženy (2. jazda)
10:50 500 m - ženy (3. jazda)
10:53 500 m - ženy (4. jazda)
10:56 500 m - ženy (5. jazda)
10:59 500 m - ženy (6. jazda)
11:02 500 m - ženy (7. jazda)
11:05 500 m - ženy (8. jazda)
11:21 1500 m - muži (1. semifinále)
11:26 1500 m - muži (2. semifinále)
11:32 1500 m - muži (3. semifinále)
11:52 3000 m - ženy (štafeta – 1. jazda)
12:08 3000 m - ženy (štafeta – 2. jazda)
12:22 1500 m - muži (finále B)
12:28 1500 m - muži (finále A)
- Autor: © Zoznam/
- FOTO: Youtube.com