ZOH 2018: Program hier na utorok 13. 2. 2018

V Pjongčangu nebudú chýbať ani slovenskí olympionici
V Pjongčangu nebudú chýbať ani slovenskí olympionici

Pozrite si program zimných olympijských hier 13. 2. 2018. V utorok sa bude súťažiť v športových disciplínach bežecké lyžovanie, curling, hokej, rýchlokorčuľovanie, sánkovanie, snowboarding a šortrek a zjazdové lyžovanie.

Dnes na OH v Pjongčangu

Dnes je na programe olympijských hier v Pjongčangu:

 

Bežecké lyžovanie

8:30 Šprint klasicky – ženy (kvalifikácia)

9:05 Šprint klasicky – muži (kvalifikácia)

11:00 Šprint klasicky – ženy (1. štvrťfinále)

11:05 Šprint klasicky – ženy (2. štvrťfinále)

11:10 Šprint klasicky – ženy (3. štvrťfinále)

11:15 Šprint klasicky – ženy (4. štvrťfinále)

11:20 Šprint klasicky – ženy (5. štvrťfinále)

11:25 Šprint klasicky – muži (1. štvrťfinále)

11:31 Šprint klasicky – muži (2. štvrťfinále)

11:37 Šprint klasicky – muži (3. štvrťfinále)

11:43 Šprint klasicky – muži (4. štvrťfinále)

11:49 Šprint klasicky – muži (5. štvrťfinále)

11:55 Šprint klasicky – ženy (1. semifinále)

12:00 Šprint klasicky – ženy (2. semifinále)

12:05 Šprint klasicky – muži (1. semifinále)

12:11 Šprint klasicky – muži (2. semifinále)

12:25 Šprint klasicky – ženy (finále)

12:34 Šprint klasicky – muži (finále)

 

Curling

0:05 - - -

11:05 - - -

 

Hokej

7:40 Kanada - Fínsko

12:10 Spojené štáty - Športovci z Ruska

 

Rýchlokorčuľovanie

11:00 1500 m - muži

 

Sánkovanie

10:30 Jednotlivkyne (3. jazda)

12:15 Jednotlivkyne (4. jazda)

 

Snowboarding

1:00 U-rampa - ženy (1. finálová jazda)

1:30 U-rampa - ženy (2. finálová jazda)

2:00 U-rampa - ženy (3. finálová jazda)

4:00 U-rampa - muži (1. kvalifikačná jazda)

4:56 U-rampa - muži (2. kvalifikačná jazda)

 

Šortrek

10:00 500 m - ženy (1. štvťfinále)

10:03 500 m - ženy (2. štvťfinále)

10:06 500 m - ženy (3. štvťfinále)

10:09 500 m - ženy (4. štvťfinále)

10:26 1000 m - muži (1. jazda)

10:30 1000 m - muži (2. jazda)

10:34 1000 m - muži (3. jazda)

10:38 1000 m - muži (4. jazda)

10:42 1000 m - muži (5. jazda)

10:46 1000 m - muži (6. jazda)

10:50 1000 m - muži (7. jazda)

10:54 1000 m - muži (8. jazda)

11:11 500 m - ženy (1. semifinále)

11:14 500 m - ženy (2. semifinále)

11:32 5000 m - muži (štafeta – 1. jazda)

11:43 5000 m - muži (štafeta – 2. jazda)

12:07 500 m - ženy (finále B)

12:11 500 m - ženy (finále A)

 

Zjazdové lyžovanie

2:30 Alpská kombinácia mužov - zjazd

6:00 Alpská kombinácia mužov - slalom


Foto:
Youtube.com

DISKUSIA