Ronaldo o Messim a jeho príchode do Talianska: On mi nechýba, ale možno ja jemu áno

Cristiano Ronaldo a Lionel Messi
Cristiano Ronaldo a Lionel Messi

TURÍN - Futbalista Juventusu Turín Cristiano Ronaldo nepriamo pozval Lionela Messiho, aby sa k nemu pripojil v najvyššej talianskej súťaži Serie A. Portugalčan, ktorý k "Bianconeri“ prestúpil počas leta z Realu Madrid dostal v rozhovore pre La Gazzetta dello Sport otázku, či mu v lige chýba konkurencia v podobe Argentínčana, na čo odpovedal svojským štýlom.

"On mi nechýba, ale možno ja jemu áno. Počas svojej kariéry som už hral v Anglicku, Španielsku, Taliansku aj Portugalsku, zatiaľ čo on je stále v Barcelone. Možno ma on potrebuje viac,“ skonštatoval Ronaldo a doplnil: "Pre mňa je život výzvou a bol by som rád, keby ju prijal aj on a niekedy sem prišiel. Avšak ak je šťastný v Španielsku, plne to rešpektujem.“

CR7, ktorý doposiaľ nastrieľal v aktuálnom ročníku Serie A 10 ligových gólov na záver rozhovoru skonštatoval, že je v Turíne šťastný a zložil aj kompliment svojmu úhlavnému rivalovi v boji o post najlepšieho futbalistu sveta za poslednú dekádu. "Messi je skvelý hráč a dobrý človek, tu mi však nič nechýba. So svojím novým životom som nesmierne spokojný,“ povedal.


Tagy: Cristiano Ronaldo Lionel Messi

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Primera Division
Zdroj:
SITA
Foto:
SITA/AP

DISKUSIA